Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzenia  Nasza szkoła

  Szkolna wycieczka integracyjna do Tatralandii na Słowacji - nowy termin 31.08.2019 r. (sobota)

  Wyjazd w dniu 31.08.2019 r. (sobota) o godz. 5.00 (zbiórka obok kościoła), powrót w godzinach nocnych (około 2 w nocy). Każdy uczeń powinien posiadać w dniu wyjazdu ważny paszport lub tymczasowy dowód osobisty ( w przypadku kontroli). Wskazane jest wyrobienie w siedzibie NFZ karty EKUZ (karta jest wyrabiana od ręki bezpłatnie na  4 piętrze w budynku przychodni przy ul. Sportowej). Proponowane kieszonkowe  5-15 euro ( McDonald’s ). Warto zabrać olejek do opalania, zapasowe kąpielówki, zakąski, napoje. Na terenie parku nie płaci się gotówką, każdy uczestnik otrzymuje zegarek na rękę, którym płaci i otwiera swoją szafkę, rozliczenia dokonujemy przy wyjściu w kasach.  Cena  wycieczki zawiera wstęp na wszystkie atrakcje, transport, obiad, ubezpieczenie. (dopłata 10 zł w dniu wyjazdu).

  Logowanie

  Licznik odwiedzin

  

  Dzisiaj 987

  Wczoraj 2300

  W tym tygodniu 5640

  W tym miesiącu 38582

  Razem 1564481