Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzenia  Szkoła Podstawowa

  Projekt eTwinning 2019/2020

   

                    W roku szkolnym 2019/2020 rozpoczęliśmy nowy międzynarodowy projekt edukacyjny etwinning „The Feel-good Kit”.

                  Realizatorami projektu jest grupa uczniów z klasy 7 wraz z nauczycielką Emilią Winiarczyk, uczniowie z  IES Número 5 de Avilés w Hiszpanii z nauczycielką Carmen González Ramos oraz uczniowie z Gymnázium Skalica na Słowacji z nauczycielką Margitą Kojšová.

                  Produktem końcowym naszego całorocznego projektu będzie interaktywny dziennik, pełny pozytywnych pomysłów i dobrych rzeczy, które nas otaczają. Celem projektu jest przede wszystkim zwiększenie kompetencji językowych, ale także rozbudzenie kreatywności i zwiększenie pozytywnego myślenia. Pracując w międzynarodowych grupach będziemy koncentrować się na czterech obszarach tematycznych: poznanie samego siebie, wyobraźnia, samoocena i działanie.

   E. Winiarczyk

  KOLEJNYM ETAPEM PROJEKTU JEST KONKURS NA LOGO REALIZOWANEGO PROJEKTU.

                 Jednym z elementów każdego projektu etwinning jest nadanie mu oficjalnego logo. Stworzenie logo do naszego projektu „The Feel-good kit” spotkało się ze sporym zaangażowaniem uczestników. Na stronie projektu znalazło się 22 wspaniałych propozycji logo, wykonanych przez grupę hiszpańską ze szkoły w Avilés , polską z naszej szkoły oraz, od niedawną działającą w projekcie, grupę włoską ze szkoły w Piacenza. Na twinspace naszego projektu znajduje się ankieta, za pomocą której każdy uczestnik „The Feel-good kit” (uczeń i nauczyciel)  może zagłosować na 1 logo.  Wśród złożonych propozycji jest 8 naszych, więc z niecierpliwością czekamy na rozstrzygnięcie konkursu.

                       

   

   


  Pierwszym zadaniem każdej grupy narodowej było zaprezentowanie swojej szkoły.

               Prezentacje szkół uczestniczących w projekcie:

   

   

                        

  Logowanie

  Licznik odwiedzin

  

  Dzisiaj 1348

  Wczoraj 2365

  W tym tygodniu 3713

  W tym miesiącu 42978

  Razem 1758088