Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzenia    Liceum Salezjańskie - film promocyjny

    Wizyta w filharmonii

    Koncerty i spektakle w Rzeszowie już od kilku lat cieszą się popularnością wśród  naszej młodzieży. Bogata oferta Filharmonii Podkarpackiej kusi różnorodnością koncertów. W ubiegły piątek, 25 stycznia, w filharmonii królowała muzyka hiszpańska. Liczna grupa nauczycieli, uczniów, rodziców i absolwentów z naszej szkoły miała okazję posłuchać gorących rytmów, przeplatanych lirycznymi utworami. Piękne, subtelne kompozycje hiszpańskich twórców pod batutą Rubena Silvy wykonała Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Podkarpackiej.

    A.Szymańska

    Logowanie