Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzenia

Szkoła Podstawowa

Wizyta w filharmonii

Koncerty i spektakle w Rzeszowie już od kilku lat cieszą się popularnością wśród  naszej młodzieży. Bogata oferta Filharmonii Podkarpackiej kusi różnorodnością koncertów. W ubiegły piątek, 25 stycznia, w filharmonii królowała muzyka hiszpańska. Liczna grupa nauczycieli, uczniów, rodziców i absolwentów z naszej szkoły miała okazję posłuchać gorących rytmów, przeplatanych lirycznymi utworami. Piękne, subtelne kompozycje hiszpańskich twórców pod batutą Rubena Silvy wykonała Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Podkarpackiej.

A.Szymańska

Logowanie

Licznik odwiedzinDzisiaj 2034

Wczoraj 2059

W tym tygodniu 9945

W tym miesiącu 40373

Razem 1691908