Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzenia    Liceum Salezjańskie - film promocyjny

    Zajęcia w PWSW

    30 stycznia 2019r. uczniowie klasy 3LO o profilu biologiczno-chemicznym, po raz kolejny uczestniczyli w zajęciach laboratoryjnych w Państwowej Wyższej Szkole Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu. Zajmowali się reakcjami charakterystycznymi w chemii organicznej oraz badaniem składników spożywczych oraz analizą żywności. Dziękujemy bardzo p. Irenie Zasadny oraz p. Justynie Koniuszy-Nycz za sprawowanie opieki nad młodymi chemikami oraz PWSW w Przemyślu za udostępnienie świetnie wyposażonego laboratorium i dostarczenie naukowych wrażeń połączonych z miłą atmosferą. Mamy nadzieję, że wiadomości zdobyte w czasie doświadczeń będą służyć młodzieży i przyczynią się do  sukcesu na maturze.

    M.B.

    Logowanie