Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzenia  Liceum Salezjańskie - film promocyjny

  Spotkanie ze Strażą Miejską

  5 lutego najmłodsi uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w spotkaniu poświęconym bezpieczeństwu pieszych i przestrzeganiu przepisów ruchu drogowego. Akcję informacyjną przeprowadzili przedstawiciele Straży Miejskiej z Przemyśla. Jak wiemy przy ulicy Św. Jana, w pobliżu szkoły, znajduje się niebezpieczne i ruchliwe przejście, z którego korzystają na co dzień uczniowie naszej szkoły. Nie ma na nim sygnalizacji świetlnej, więc należy zachować szczególną ostrożność przechodząc przez ulicę. Pamiętajmy, że nie jesteśmy jedynymi uczestnikami ruchu. Kierowcy w pośpiechu mogą nie zauważyć pieszego.

  Kolejnym ważnym zagadnieniem poruszonym podczas spotkania było bezpieczeństwo w czasie ferii. Dzieci dyskutowały o tym, jak spędzać czas na świeżym powietrzu, gdzie można jeździć na sankach, nartach i łyżwach, jakich niebezpiecznych miejsc unikać. Strażnicy na zakończenie spotkania rozdali uczniom drobne upominki.

  A.Szymańska

  Logowanie