Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzenia

Szkoła Podstawowa

Rzut oka na studniówkę

"Takie matury wyniki poznacie,

 jakie szaleństwa studniówki doznacie."

 

Wiele jest wydarzeń, do których chcemy wracać wspomnieniami. Jednym z nich jest bal studniówkowy, który jest także jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu licealisty. Tegoroczna studniówka odbyła się w sobotni wieczór 9 lutego 2019 r. w Villi Bolestraszyce. Rozpoczęły ją przemówienia Księdza Dyrektora, przedstawiciela Rodziców oraz przedstawicieli uczniów. Następnie uczniowie złożyli podziękowania Nauczycielom. Po symbolicznym przecięciu wstęgi, w nastrój balu wprowadził wszystkich polonez oraz walc, zaś po krótkiej przerwie rozpoczęły się zabawy, przy których setnie bawili się zarówno uczniowie, jak i nauczyciele. Warto nadmienić, że Królową Balu wybrano Hannę Bielas.

Zabawa trwała do wczesnego poranka. Wciąż wspominamy ten wyjątkowy wieczór i mamy nadzieję, że wedle przytoczonego przysłowia, maturę, do której jest już coraz bliżej, napiszemy najlepiej, jak to tylko możliwe.

Jakub Blicharski

Logowanie

Licznik odwiedzinDzisiaj 12

Wczoraj 2075

W tym tygodniu 9998

W tym miesiącu 40426

Razem 1691961