Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzenia  Liceum Salezjańskie - film promocyjny

  Rzut oka na studniówkę

  "Takie matury wyniki poznacie,

   jakie szaleństwa studniówki doznacie."

   

  Wiele jest wydarzeń, do których chcemy wracać wspomnieniami. Jednym z nich jest bal studniówkowy, który jest także jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu licealisty. Tegoroczna studniówka odbyła się w sobotni wieczór 9 lutego 2019 r. w Villi Bolestraszyce. Rozpoczęły ją przemówienia Księdza Dyrektora, przedstawiciela Rodziców oraz przedstawicieli uczniów. Następnie uczniowie złożyli podziękowania Nauczycielom. Po symbolicznym przecięciu wstęgi, w nastrój balu wprowadził wszystkich polonez oraz walc, zaś po krótkiej przerwie rozpoczęły się zabawy, przy których setnie bawili się zarówno uczniowie, jak i nauczyciele. Warto nadmienić, że Królową Balu wybrano Hannę Bielas.

  Zabawa trwała do wczesnego poranka. Wciąż wspominamy ten wyjątkowy wieczór i mamy nadzieję, że wedle przytoczonego przysłowia, maturę, do której jest już coraz bliżej, napiszemy najlepiej, jak to tylko możliwe.

  Jakub Blicharski

  Logowanie