Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzeniaSzkoła Podstawowa - film promocyjny

Wycieczka do Zakopanego

W dniach 20-22 maja uczniowie klas 8 SP i 3A Gimnazjum spędzili wspólnie niezapomniane chwile podczas 3-dniowej wycieczki szkolnej do Zakopanego. Pierwszą  atrakcją  była wizyta w Centrum Edukacji Przyrodniczej. To najnowocześniejszy tego typu obiekt w regionie i jeden z najnowocześniejszych w całej Polsce. W środku czekało na nas kino 4 D, największa makieta Tatr, ,,prawdziwa ‘’ jaskinia tatrzańska  i wiele innych atrakcji. Kolejnym punktem programu był wjazd na Gubałówkę i spacer po Krupówkach. Był to czas na zakup pamiątek i próbowanie góralskich przysmaków. Drugi dzień to już prawdziwa górska wyprawa! Cel- Grześ ( 1653mn.p.m) Po kilkugodzinnej wspinaczce dotarliśmy do upragnionego celu. Przepiękne widoki po drodze i z samego szczytu wynagrodziły nam trudy wyprawy. Po powrocie do ośrodka czekała już na nas pyszna obiado-kolacja, a wieczorem relaks i degustacja pizzy. Środa to dzień odprężenia po ciężkiej wspinaczce. Spędziliśmy ją w bukowiańskich termach- znanym w regionie centrum rozrywki, ośrodkiem uzdrowiskowym i rehabilitacyjnym. Po kąpieli zjedliśmy obiad i ruszyliśmy w drogę powrotną.

Dzięki tej wycieczce mogliśmy poznać uroki Tatr i Zakopanego, a  piękna pogoda umożliwiła nam realizację  całego programu. Pełni wrażeń i miłych wspomnień wróciliśmy do Przemyśla.

I.Szozda

Logowanie

Licznik odwiedzinDzisiaj 633

Wczoraj 2003

W tym tygodniu 13493

W tym miesiącu 39702

Razem 1897026