Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzenia  Nasza szkoła

  Musical – Mamma Mia

  Po ubiegłorocznym sukcesie jakie odniosło przedstawienie muzyczne w naszej szkole, nasi uczniowie, pod kierownictwem przewodniczącej samorządu uczniowskiego Karoliny Łach, przygotowali 10 czerwca równie udany musical w całości poświęcony piosenkom zespołu ABBA. Cały scenariusz opracowali uczniowie oraz fenomenalnie zaprezentowali na naszej szkolnej scenie. Scenografia również była pomysłem i wykonaniem uczniów. Liczymy, że w następnym roku szkolnym będzie kontynuacja tego pomysłu, ponieważ przysporzył widowni mnóstwa emocji i radości. W musicalu wystąpili uczniowie z klasy 3a, 8SP i 7SP.

  BB

  Logowanie

  Licznik odwiedzin

  

  Dzisiaj 1947

  Wczoraj 2006

  W tym tygodniu 10879

  W tym miesiącu 40537

  Razem 1504325