Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzeniaSzkoła Podstawowa - film promocyjny

Żegnamy Cię szkoło – ale tylko do września ;)

Gorąco i upalnie  rozpoczął się ostatni w tym roku szkolnym dzień – dzień, w którym kończymy pewien etap w swoim życiu i patrzymy z pewnymi obawami w przyszłość. To czas kiedy żegnamy klasy kończące gimnazjum, które pozostaną ostatnimi rocznikami z poprzedniej reformy edukacyjnej. Będziemy je na pewno dobrze wspominać, gdyż związane są z nimi bardzo miłe wspomnienia.  Zawsze rodzi się smutek kiedy coś się kończy, ale będziemy patrzeć z nadzieją, że coś nowego się zaczęło.

Pożegnaliśmy też uczniów klasy 8 SP, którzy również stanęli przed trudnym wyborem szkoły ponadpodstawowej. Bardzo się jednak cieszymy, że wielu naszych absolwentów, zarówno gimnazjalistów jak i ósmoklasistów zdecydowało się pozostać w naszym liceum.

Musimy też niestety rozstać się z naszą cudowną panią sekretarką p. Sylwią Skarbek-Skibą, która była dobrą duszą naszego sekretariatu. Prawa ręka ks. dyrektora. Osoba, która potrafiła w tym samym czasie robić kilka rzeczy na raz, osoba zawsze uśmiechnięta i życzliwa dla uczniów i ich rodziców, a także wspaniała koleżanka dla wszystkich pracowników szkoły. Zawsze pozostanie w naszych sercach i pamięci. Życzymy jej wszystkiego najlepszego w nowym miejscu zamieszkania i w nowej pracy.

Świadectwa i nagrody już rozdane, życzenia złożone,  a więc przed nami czas wakacji, czas na który wielu już czekało z utęsknieniem. Czas odpoczynku i możliwości wyspania się;) Nie wyłączajmy jednak myślenia i z rozwagą korzystajmy z tego wolnego czasu, abyśmy bezpiecznie wrócili we wrześniu do swoich obowiązków szkolnych.

BB

Logowanie

Licznik odwiedzinDzisiaj 598

Wczoraj 2003

W tym tygodniu 13458

W tym miesiącu 39667

Razem 1896991