Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzenia

Szkoła Podstawowa

Przemyska Dycha i Mini Dycha.

                        W Niedzielę 22 września 2019 r. odbyła się kolejna, VII edycja "Przemyskiej Dychy" . Grono pedagogiczne Zespołu Szkół Salezjańskich w Przemyślu reprezentował  nauczyciel wychowania fizycznego p. Rafał Ciciński, uczniów zaś repcezentowalli przedstawiciele klasy II Salezjańskiej Niepublicznej Szkoły Postawowej: Kacper Malarczyk i Gabriel Rozenbajgier.                                                                                       Ł.P

Logowanie

Licznik odwiedzinDzisiaj 2047

Wczoraj 2059

W tym tygodniu 9958

W tym miesiącu 40386

Razem 1691921