Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzenia

Szkoła Podstawowa

Pożegnanie Lata

"Lato odchodzi

liście spadają

w piękne dywany

się układają"

                         21 września 2019 r. uczniowie klasy trzeciej Szkoły Podstawowej wspólnie ze swoimi rodzicami i wychowawczynią wybrali się do Orzechowiec do Gospodarstwa Agroturystycznego JURTA. Celem wyjazdu było pożegnanie lata. Rodzinny piknik przy słonecznej aurze wypadł okazale. Główną atrakcją była nauka jazdy konnej pod okiem doświadczonego instruktora. Dzieci bawiły się wspaniale, a i apetyt również dopisywał, bo grillowe kiełbaski smakowały wybornie. Wszyscy byli bardzo zadowoleni ale ze smutkiem żegnali LATO !!!
                                                                                                                                                                                                                                                                                         A. Jasińska-Lisowska

Logowanie

Licznik odwiedzinDzisiaj 2018

Wczoraj 2059

W tym tygodniu 9929

W tym miesiącu 40357

Razem 1691892