Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzenia  Liceum Salezjańskie - film promocyjny

  Pożegnanie Lata

  "Lato odchodzi

  liście spadają

  w piękne dywany

  się układają"

                           21 września 2019 r. uczniowie klasy trzeciej Szkoły Podstawowej wspólnie ze swoimi rodzicami i wychowawczynią wybrali się do Orzechowiec do Gospodarstwa Agroturystycznego JURTA. Celem wyjazdu było pożegnanie lata. Rodzinny piknik przy słonecznej aurze wypadł okazale. Główną atrakcją była nauka jazdy konnej pod okiem doświadczonego instruktora. Dzieci bawiły się wspaniale, a i apetyt również dopisywał, bo grillowe kiełbaski smakowały wybornie. Wszyscy byli bardzo zadowoleni ale ze smutkiem żegnali LATO !!!
                                                                                                                                                                                                                                                                                           A. Jasińska-Lisowska

  Logowanie