Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzenia    Liceum Salezjańskie - film promocyjny

    Dzień Chłopaka :)

                 Na koniec września przypada święto chłopaka, dlatego dziewczyny ze szkoły pamiętały o  kolegach i złożyły życzenia. Doceniły ich zaangażowanie, siłę i odwagę, codzienne wsparcie. Zarówno najmłodsi, jak i trochę starsi panowie otrzymali drobne upominki i słodkości. Jedni przebojowi, inni nieśmiali, a wszyscy wyjątkowi. Wśród nich naukowcy, przystojniacy w okularach, wysocy bruneci, wyluzowani blondyni i maruderzy. Każdy bez wyjątku otrzymał tytuł Super Chłopaka!                                                                                               

                                                                                                                                   A. Szymańska

    Logowanie