Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzenia

Szkoła Podstawowa

Hejt i Cyberprzemoc - globalny problem !

            

           W środę, 2 października odbyło się spotkanie klas 7 i 8 szkoły podstawowej z przedstawicielem policji, panią Małgorzatą Czechowską. Zajęcia poświęcone były cyberprzemocy. Młodzież schowana za ekranem smartfona, czuje się niewidzialna. Żarty, wyśmiewanie, rozsiewanie plotek, szkalowanie, przesyłanie kompromitujących filmików czy zdjęć, a także hejtowanie i ocenianie; wszystkie te działania są dostępne dla młodzieży na wyciągnięcie ręki. Niestety młodzi ludzie nie myślą o konsekwencjach takich działań, nie zdają sobie sprawy, że kompromitujące zdjęcia, filmiki czy komentarze nie znikają z dnia na dzień. Niezwykle trudno jest je usunąć z wirtualnej przestrzeni. Należy przede wszystkim reagować,  nie siedzieć bezczynnie, narzekać na to zjawisko i obawiać się go. Wspólnie zacznijmy mówić mocnym głosem i stańmy w opozycji do tego zjawiska. Uważajmy na swoje słowa i zachowanie.

A. Szymańska

Logowanie

Licznik odwiedzinDzisiaj 1978

Wczoraj 2059

W tym tygodniu 9889

W tym miesiącu 40317

Razem 1691852