Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzenia

Szkoła Podstawowa

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

            

          Są różne święta. Właściwie codziennie jest jakieś święto i okazje do świętowania można by mnożyć i mnożyć... i mnożyć...  i 4 października obchodziliśmy  w naszej szkole IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Celem akcji było propagowanie zabawowej formy nauczania, która miała zachęcić do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia w przyjemny, niecodzienny sposób. Przez cały tydzień trwały przygotowania, podczas których dzieci przypominały sobie tabliczkę mnożenia w trakcie zabaw. Potem, już 4 października, było sprawdzenie tabliczkowej wiedzy podczas egzaminów. Chętnych było bardzo wielu, szczególnie wśród klas najmłodszych. Każdy, kto odpowiedział poprawnie na pięć  pytań  - otrzymał tytuł Eksperta tabliczki mnożenia oraz symboliczną legitymację.
Wszystkim Ekspertom Tabliczki Mnożenia serdecznie gratulujemy.

                                                              R. Kuźmińska

Logowanie

Licznik odwiedzinDzisiaj 2068

Wczoraj 2059

W tym tygodniu 9979

W tym miesiącu 40407

Razem 1691942