Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzenia  Szkoła Podstawowa - film promocyjny

   

   
   

  Liceum Salezjańskie - film promocyjny

  Warsztaty licealistów w Podkarpackim Urzędzie Celno-Skarbowym

                    W listopadzie uczniowie z pierwszych klas licealnych uczestniczyli w warsztatach poświęconych szkodliwości środków psychotropowych i substancji niebezpiecznych. Zajęcia w laboratorium Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego poprowadziła pani Ilona Kućmierczyk. Młodzież oprócz ogólnych informacji miała okazję zobaczyć codzienną pracę laboratorium. Część zajęć pani Ilona  poświęciła środkom odurzającym, przestrzegając przed negatywnymi skutkami ich zażywania. Warsztaty miały uświadomić uczniom, jak ogromne spustoszenie w organizmie powodują środki zwane potocznie dopalaczami.

   A.Szymańska

  Logowanie