Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzenia  Szkoła Podstawowa - film promocyjny

   

   
   

  Liceum Salezjańskie - film promocyjny

  Klasa IV na wycieczce w Rzeszowie

                  W dniu 12 listopada klasa IV wraz z wychowawczynią Emilią Winiarczyk oraz Panią Anetą Szymańską wybrała się na całodniową wycieczkę do Rzeszowa. Pierwszą część wycieczki stanowiła wizyta w Telewizji Rzeszów. Tajniki tworzenia programów telewizyjnych  poznaliśmy zwiedzając archiwum, reżyserkę oraz studio nagrań. Kolejnym, równie ciekawym, punktem naszego programu było spotkanie ze sztuką teatralną „Akademia Pana Kleksa” w teatrze Maska. Z magicznego świata wyobraźni, do którego przeniosła nas kolorowa szkoła Pana Ambrożego, udaliśmy się na smaczny posiłek do restauracji „Radość”. Na zakończenie uczniowie mieli okazję sprawdzić swoją kondycję fizyczną, pokonując liczne przeszkody i trampoliny w rzeszowskim „Fly Parku”. Po tak przyjemnie spędzonym i pełnych wrażeń dniu, możemy powiedzieć, że była to bardzo udana nasza pierwsza wycieczka klasowa.           

                                                                                                                                E. Winiarczyk

  Logowanie