Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzenia  Szkoła Podstawowa - film promocyjny

   

   
   

  Liceum Salezjańskie - film promocyjny

  SUKCES NASZEJ LICEALISTKI !

                      

                        Uczennica klasy I C Liceum  - Wiktoria Łanica zajęła 1 miejsce w kategorii Teatr Jednego Aktora w Ogólnopolskim Turnieju Satyrycznym o Złotą Szpilę, który odbył się 23 listopada w Centrum Kulturalnym w Przemyślu. Dodatkowo Wiktoria dostała statuetkę Złotą Szpilę, którą otrzymuje jedna osoba spośród wszystkich kategorii ( Teatr Jednego Aktora, Turniej Plastyczny, Turniej Literacki, Turniej Piosenki Satyrycznej, Turniej Recytatorski, Teksty Prozatorskie, Małe Formy Literackie, Teksty Poetyckie) i grup wiekowych.

                         Cieszymy się z osiągnięć Wiktorii i życzymy jej dalszych sukcesów!

  Logowanie