Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzenia  Szkoła Podstawowa - film promocyjny

   

   
   

  Liceum Salezjańskie - film promocyjny

  Święto Odzyskania przez Polskę Niepodległości

                13 listopada odbyła się akademia, aby uczcić i upamiętnić jedno z największych wydarzeń w naszej historii – odzyskanie niepodległości w 1918 r. Uroczystość połączyła młodszych i starszych – na scenie auli  naszej szkoły wystąpiły dzieci z szkoły podstawowej oraz młodzież z liceum. Akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości miała radosny charakter. Ważny dzień – 11 Listopada uczciliśmy wspólnym śpiewem pieśni i piosenek, które  powstały w okresie walk Polaków o niepodległość. Niosły się głosy pieśni o wojence, szarej piechocie i komendancie. W tym roku trochę inaczej – „śpiewnie” oddaliśmy hołd i pamięć Polakom walczącym o wolność i niepodległość.

  Logowanie