Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzenia  Szkoła Podstawowa - film promocyjny

   

   
   

  Liceum Salezjańskie - film promocyjny

  Spotkanie ze Św. Mikołajem w Centrum Kulturalnym

             Dzień 6 grudnia, to święto najbardziej oczekiwane przede wszystkim przez najmłodsze dzieci. W tym dniu uczniowie klasy 1 i 2, wraz z wychowawcami, pojechali do Centrum Kulturalnego w Przemyślu, aby tam spotkać się z ulubionym świętym - świętym Mikołajem. Przybył jak zawsze punktualnie z workiem wypełnionym słodyczami i wysłuchał piosenek i wierszy na swój temat. Po spotkaniu wszyscy mogli obejrzeć piękne widowisko muzyczno-baletowe pt.:Piękna i Bestia w wykonaniu zespołu tanecznego Koralik. Pełni wrażeń uczniowie wrócili do swoich klas, gdzie znowu czekała na nich bardzo miła niespodzianka w postaci drobnych upominków od świętego. Był to bardzo radosny dzień. Szkoda, że trzeba będzie na podobny poczekać do przyszłego roku.

  B.Biały

  Logowanie