Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzenia  Szkoła Podstawowa - film promocyjny

   

   
   

  Liceum Salezjańskie - film promocyjny

  Mikołajki w Rzeszowie :)

                 W dniu 11 grudnia  klasa 7 i 8 SP wraz z wychowawcami p. Ł. Panyło i p. M. Mosoniem wybrali się na całodniową mikołajkową wycieczkę do Rzeszowa. Pierwszą część wycieczki stanowiła wizyta w "JumpWord" gdzie młodzież miała okazję sprawdzić swoją kondycję fizyczną, pokonując liczne przeszkody i trampoliny.  Po tak przyjemnie spędzonym i pełnych wrażeń chwilach uczniowie mieli ostatnią okazję aby kupić wymarzone prezenty bliskim w Galerii Millenium Hall.    

      Ł.Panyło

  Logowanie