Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzenia    Liceum Salezjańskie - film promocyjny

    Warsztaty Bożonarodzeniowe klasy 4 SP

                  Uczniowie klasy 4 SP uczestniczyli w warsztatach Bożonarodzeniowych w MNZP. Głównym punktem zajęć było własnoręczne wykonanie bombek metodą decoupage. W czasie naszej wizyty w muzeum zwiedziliśmy wystawę „Credo na dwa głosy”. Pani przewodnik zapoznała nas z faktami dotyczącymi prezentowanej sztuki sakralnej narodu polskiego i ukraińskiego. Z dużym zainteresowaniem wysłuchaliśmy historii gemmy bizantyjskiej – najcenniejszego eksponatu w zbiorach naszego przemyskiego muzeum.

                                                                                                                  E. Winiarczyk

    Logowanie