Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzenia  Szkoła Podstawowa - film promocyjny

   

   
   

  Liceum Salezjańskie - film promocyjny

  Warsztaty chemiczne naszych licealistów - stała współpraca z Państwową Wyższą Szkołą Wschodnioeuropejską w Przemyślu

                 Uczniowie III klasy liceum o profilu biologiczno-chemicznym w dniu 18 grudnia 2019 r. wraz z nauczycielem chemii uczestniczyli w warsztatach chemicznych z zakresu chemii organicznej w Państwowej Wyższej Szkole Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu. Po ubraniu fartuchów laboratoryjnych uczniowie przystąpili do wykonywania doświadczeń chemicznych charakterystycznych w chemii organicznej, jak na przykład otrzymywanie acetylenu, próba Trommera i Tollensa oraz wytworzenie mydła. Dziękujemy za możliwość wzięcia udziału w warsztatach oraz PWSW za ponowne udostępnienie laboratorium. Mamy nadzieję, że wiadomości zdobyte na lekcjach oraz ich praktyczne powtórzenie podczas warsztatów przyczynią się do sukcesu na maturze.
   
  J. Koniuszy-Nycz

  Logowanie