Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzeniaSzkoła Podstawowa - film promocyjny

MIKOŁAJKI W FILHARMONII PODKARPACKIEJ

              W dniu 4 grudnia w Filharmonii Podkarpackiej odbyła się premiera spektaklu Piotra Czajkowskiego JEZIORO ŁABĘDZIE. Pełna widownia, a wśród niej uczniowie naszej szkoły - klasa trzecia i piąta wspólnie obejrzeli historię najsłynniejszego baletu. Najlepsi artyści polskiej sceny ART DANCE przy muzyce FILHARMONII PODKARPACKIEJ zaprezentowali wyjątkową technikę tańca klasycznego. Ciekawa choreografia, piękne kostiumy i proste przesłanie wzbudziło wielki zachwyt widowni. Po przedstawieniu odbyło się spotkanie ze Świętym Mikołajem, który obdarowywał dzieciaki słodkościami.

A.Jasińska-Lisowska

Logowanie

Licznik odwiedzinDzisiaj 953

Wczoraj 2409

W tym tygodniu 13845

W tym miesiącu 55102

Razem 1912426