Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzeniaSzkoła Podstawowa - film promocyjny

Przy wigilijnym stole

                 Ostatni dzień przed feriami świątecznymi zarezerwowany jest w naszej szkole na wspólne świętowanie i oczekiwanie na nadchodzące Boże Narodzenie. Święta Bożego Narodzenia to czas szczególny, radosny a nawet magiczny. To czas rodzinnych spotkań, wspólnego kolędowania i refleksji. Dlatego dbamy o tę tradycję i corocznie przygotowujemy Wigilie klasowe.   W piątek, 20 grudnia, w pięknie przystrojonych salach, w świątecznej atmosferze, uczniowie wraz z nauczycielami podzielili się opłatkiem i złożyli sobie życzenia. Następnie był poczęstunek. Nie zabrakło również  wspólnego kolędowania i opowiadania o rodzinnych tradycjach Świąt Bożego Narodzenia. W każdej klasie było bardzo uroczyście i świątecznie.

                                                                                                                                                                                            BB

Logowanie

Licznik odwiedzinDzisiaj 953

Wczoraj 2409

W tym tygodniu 13845

W tym miesiącu 55102

Razem 1912426