Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzenia    Liceum Salezjańskie - film promocyjny

    Licealiści w Teatrze im. Wandy Siemaszkowej

               Wyjazdy na spektakle do rzeszowskiego Teatru im. Wandy Siemaszkowej cieszą się dużą popularnością wśród naszej młodzieży. 6 lutego grupa licealistów miała okazję obejrzeć  „Ermidę albo Królewnę pasterską”, sielankę z epoki baroku pióra Stanisława Lubomirskiego . Polemika z mitem arkadyjskim to myśl przewodnia sztuki. Uczniowie oprócz doskonałej gry aktorskiej docenili przepiękne stroje i scenografię. Po spektaklu grupa odwiedziła Wrotkarnię, gdzie najodważniejsi maturzyści pokazali swoje sportowe umiejętności. Dobra zabawa i fajna atmosfera pomogły choć na chwilę zapomnieć o zbliżającym się egzaminie maturalnym.

                                                                                                                            A. Szymańska

    Logowanie