Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzenia  Szkoła Podstawowa - film promocyjny

   

   
   

  Liceum Salezjańskie - film promocyjny

  Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

  Zakończenie roku szkolnego

  2019/2020

                         To był dziwny rok szkolny, wyjątkowy. Takiego jeszcze nie było.

  Może dlatego, że drugi semestr odbywał się w większości w formie zdalnej online.

  Panująca na świecie pandemia COVID-19, dosłownie  z dnia na dzień, zmieniła całą naszą edukację. Nic nie było „normalne”, wszyscy uczyliśmy się nowych form i metod pracy oraz współdziałania.

  Dotarliśmy do końca roku szkolnego. Pracowaliśmy wytrwale.

              Zaangażowaniem, determinacją i konsekwencją pokonaliśmy przeciwności i możemy z dumą mówić, że ten rok szkolny kończy się dla nas pełnią satysfakcji z osiągniętych wyników.

               Uroczystość zakończenia roku szkolnego także wyglądała inaczej niż w poprzednich latach.

             W czwartek ,25 czerwca, spotkaliśmy się o godz. 16 na Mszy Św., na której nie tylko dziękowaliśmy za miniony rok szkolny, ale także żegnaliśmy ósmoklasistów.

            Wręczenie świadectw, które odbyło się dzień później, również wyglądało inaczej niż do tej pory, kiedy to spotykaliśmy się w szkolnej auli na uroczystej akademii kończącej zmagania szkolne. Tym razem, spotkaliśmy się w Kościele OO. Salezjanów w małych grupach klasowych wraz z wychowawcą i Ks. dyrektorem, zachowując, niestety, reżim sanitarny.

             Co przyniesie nam przyszłość? Jak będzie wyglądał wrzesień i rozpoczęcie nowego roku szkolnego? Czas pokaże. Na razie odpoczywajmy i zbierajmy siły na to co przyniesie nam los.

   

  BB


   

  Logowanie