Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzenia  Szkoła Podstawowa - film promocyjny

   

   
   

  Liceum Salezjańskie - film promocyjny

  Stypendium Prezydenta Miasta Przemyśla

                18 września 2020 r. w siedzibie urzędu miasta, w reprezentacyjnej Sali Narad odbyła się uroczystość wręczenia Stypendiów Prezydenta Miasta Przemyśla za szczególne osiągnięcia naukowe, sportowe i artystyczne. W gronie stypendystów znalazła się uczennica naszej szkoły Wiktoria Tkaczyk, która została wyróżniona za wyniki w nauce. Za rok szkolny 2019/2020 na ok. 10 000 uczniów przemyskich szkół stypendia przyznano 82 uczniom. Spotkanie z Prezydentem Miasta Przemyśla było dużym przeżyciem dla Wiktorii oraz innych zdolnych , pracowitych i utalentowanych. Bardzo cieszymy się z sukcesu naszej uczennicy, gratulujemy Wiktorii, rodzicom oraz nauczycielom , którzy przyczynili się do wysokich osiągnięć edukacyjnych. Liczymy na powtórzenie sukcesu Wiktorii w kolejnym roku szkolnym oraz na powiększenie grona wybitnych stypendystów z naszej szkoły.

  Ewa Tatarska

  Logowanie