Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzenia  Szkoła Podstawowa - film promocyjny

   

   
   

  Liceum Salezjańskie - film promocyjny

  Wycieczka do Rzeszowa

                  24 września klasa 5, wraz ze swoją wychowawczynią oraz Panią praktykantką, udała się na wycieczkę do Rzeszowa. Wycieczka rozpoczęła się od warsztatów w Muzeum Okręgowym, pt. „I Ty możesz zostać fotografem”. W sali muzealnej posłuchaliśmy o początkach fotografii oraz zostaliśmy zapoznani z sylwetką wybitnego fotografa z przełomu XIX i XX wieku – pana Edwarda Janusza. Bardzo miłym punktem programu był czas w atelier muzealnym, gdzie wcieliliśmy się w rolę profesjonalnych fotografów oraz modeli. W części warsztatowej, wywołane aparatami typu Polaroid, zdjęcia trafiły do ozdabianych przez nas ramek. Następnym, dynamicznym, punktem programu był dwugodzinny pobyt w parku trampolin Flypark. Naszą wycieczkę zakończyliśmy posiłkiem – pizzą w pobliskiej restauracji – Gościniec. Dowodem na to, że nasz wyjazd był wyjątkowo udany było pytanie, które padło przy rozstaniu: „Proszę panią, kiedy znowu gdzieś pojedziemy?”

  Emilia Winiarczyk

  Logowanie