Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzenia  Szkoła Podstawowa - film promocyjny

   

   
   

  Liceum Salezjańskie - film promocyjny

  Wycieczka do Rzeszowa

              W środę, 30 września, grupa uczniów z klas 5, 6 i 7 pojechała na wycieczkę do Rzeszowa. W programie był spektakl pt:„Alicja w krainie czarów” w Teatrze Maska, który zachwycił scenografią i efektami specjalnymi. Każdy mógł przynajmniej na chwilę przenieść się do magicznego świata. Po spektaklu nie było czasu na nudę. Zjedliśmy zakąski i odwiedziliśmy Wrotkarnię. Tam jedni uczyli się poprawnej techniki jazdy na wrotkach pod czujnym okiem instruktora, inni zaś już bardziej wprawieni pokazywali swoje umiejętności na świetnie przygotowanym torze wywrotkowym. Wśród uczniów pokazowo jeździła pani Amelia. Było dużo śmiechu i dobrej zabawy w gronie koleżanek i kolegów.

  A.Szymańska

  Logowanie