Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzenia  Szkoła Podstawowa - film promocyjny

   

   
   

  Liceum Salezjańskie - film promocyjny

  Poszukiwacze historii...

           Dnia 02 października 2020 r. uczniowie klasy 7 i 8 Szkoły Podstawowej wzięli udział w historycznej grze miejskiej. Uczniowie, niczym Indiana Johnes podążali za wskazówkami, rozwiązując po drodze przygotowane zagadki. Używając wyobraźni, odnajdując ciekawe miejsca naszego miasta, a czasem korzystając z odrobiny sprytu, mieli za zadanie odkryć hasło – „przemyską maksymę” .Okazało się to jednak nie łatwym zadaniem. Nie wszystkim udało się bowiem zakończyć grę sukcesem. Jednakże najważniejsza była dobra zabawa oraz pozytywny duch rywalizacji.

  Ł.Panyło

  Logowanie