Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzenia  Szkoła Podstawowa - film promocyjny

   

   
   

  Liceum Salezjańskie - film promocyjny

  Słodziaki, Fajniaki - przygoda z czytaniem

                Tegoroczny konkurs czytelniczy dla najmłodszych, który odbył się 1 października, miał na celu zwrócenie uwagi dzieci na problemy zanieczyszczenia powietrza, segregacji odpadów, zaśmiecania lasów. Najmłodsi dowiedzieli się, jak ważne jest dbanie o przyrodę w codziennym życiu. Główny bohater książeczki Stefek miał różne pomysły, wszystkie niestety negatywnie wpływały na przyrodę. Pozostali bohaterowie ratowali drzewa, kwiaty, a ich działania przynosiły wymierne korzyści.

                  Należy podkreślić, że nasi uczniowie wykazali się dużą wiedzą, trafnie odpowiadali na zadawane pytania, a przy tym świetnie się bawili. Po kilku seriach trudnych pytań został wyłoniony laureat. Został nim uczeń klasy 3, Mateusz Kijanka. Końcowa klasyfikacja:

  1.Mateusz Kijanka – klasa 3

  2.Milena Sidorów – klasa 2

  3.Natalia Stadnik – klasa 2

  4.Helena Radochońska – klasa 1

  5.Magdalena Barszczak – klasa 1

  6.Katarzyna Matłoka – klasa 3

  7.Kornel Hryniewicz – klasa 3

  Wyróżnienia: Karolina Wybranowska – klasa 3; Maja Dziedzicka – klasa 3; Lena Szydłowska – klasa 2

  Gratulujemy!

  A.Szymańska


   

  Logowanie