Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzenia  Szkoła Podstawowa - film promocyjny

   

   
   

  Liceum Salezjańskie - film promocyjny

  Skarby jesieni ...

           Jesień na dobre rozgościła się między nami. Przyszła do sadów, ogrodów i lasów. Zawitała także wśród uczniow klasy trzeciej Salezjańskiej Niepublicznej Szkoły Podstawowej, którzy zamienili swoją klasę w miniaturowy las wykazując się przy tym niesamowitą kreatywnością. Podczas zajęć z techniki i plastyki wykonali makiety wraz z ich mieszkancami. Wcześniej wykonali jesienną gazetkę. A z jakim efektem popatrzcie sami ! Niech ktoś teraz powie, że jesień jest smutna !

  B.Biały

  Logowanie