Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzenia  Szkoła Podstawowa - film promocyjny

   

   
   

  Liceum Salezjańskie - film promocyjny

  SZKOLNE PRZYGODY GANGU FAJNIAKÓW

                 W ramach realizacji programu edukacyjnego  SZKOLNE PRZYGODY GANGU FAJNIAKÓW, którego celem jest kształtowanie wrażliwości ekologicznej oraz troski o przyrodę, w piątek 16.10.2020 r. dzieci z klasy I pogłębiały swoją wiedzę na temat zanieczyszczeń powietrza.  Dowiedziały się o tym, jak długo rozkładają się śmieci w środowisku oraz uczestniczyły w eksperymentach, w których poznały właściwości powietrza. Na podsumowanie zajęć  nasi pierwszoklasiści wykonali fantastyczne konkursowe prace plastyczne.

  E. Przybyłowicz

  Logowanie