Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzenia  Szkoła Podstawowa - film promocyjny

   

   
   

  Liceum Salezjańskie - film promocyjny

  11 LISTOPADA - Narodowe Święto Niepodległości

   

  11 Listopada w Katedrze Radomskiej – Katedra Radomska

   

          11 listopada to dla każdego Polaka ważna data - symbol miłości Ojczyzny, walki o wolność, symbol wiary i zwycięstwa. Patriotyczne święto, które skłania nas do refleksji nad wartością wolności i niepodległości.

        W tym roku jednak w związku z pandemią COVID-19 oraz funkcjonowaniem nauki zdalnej, społeczność naszej Szkoły uczestniczyła w akademii on-line przygotowanej przez uczniów klasy VIII Szkoły Podstawowej oraz uczennice klas II A i II C Liceum Ogólnokształcącego, pod opieką p. Łukasz Panyło. Podczas akademii już tradycyjnie nie zabrakło wierszy, pieśni patriotycznych, animacji oraz informacji historycznych.

        Młode pokolenie powinno pamiętać, że Polska mogłaby nigdy nie odzyskać niezależności, gdyby nie niezłomność wielu naszych przodków, którzy przelali krew za utraconą Ojczyznę. Obchody 11 listopada to właśnie wyrażanie naszego szacunku dla tych wielkich, często bezimiennych bohaterów, to nasz hołd składany w postaci pamięci czasu minionego.

      Pamiętajmy, że „Wolności nie dostaje się w prezencie, o nią się walczy, a później trzeba jej strzec”.

      Zachęcamy zatem wszystkich do obejrzenia akademii online w wykonaniu uczniów naszej szkoły.

  White and Red | Poland tattoo, Polish tattoos, Cute love wallpapers

  LINK DO AKADEMII

       Ł.Panyło


   


   

  Logowanie