Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzenia  Szkoła Podstawowa - film promocyjny

   

   
   

  Liceum Salezjańskie - film promocyjny

  Wspólne kolędowanie 2020

                Szkolny konkurs kolęd i pastorałek stanowi wieloletnią tradycję naszej szkoły. Zdalne nauczanie, będące konsekwencją panującej pandemii COVID-19 nie przeszkodziło nam jednak, aby wspólnie on-line spotkać się oraz kolędować.

             W tym roku szkolnym uczniowie klas 1-8 Szkoły Podstawowej oraz 1-3 Liceum Ogólnokształcącego zachwycili nas swoją interpretacją polskich kolęd i pastorałek, dzięki przesłanym wcześniej nagraniom video. Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły udowodnili, że są niezwykle kreatywni oraz utalentowani. Uraczyli nas bowiem nie tylko śpiewam, ale także grą na instrumentach muzycznych. Spotkanie poprowadził perfekcyjnie pod względem technicznym pan Michał Mosoń. Pod koniec spotkania uczniowie, w wyniku przeprowadzonego na żywo głosowania wybrali najlepsze wykonanie kolędy lub pastorałki. Kilka słów do uczniów skierował także ksiądz dyrektor Zenon Latawiec, życząc wszystkim radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.

   

  Ł.Panyło

  Logowanie