Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Liceum Salezjańskie - film promocyjny

Laboratoria Przyszłości w naszej szkole !

        W tym roku szkolnym przystąpiliśmy do rządowego programu „Laboratoria Przyszłości” dla szkół podstawowych, w ramach którego otrzymaliśmy wsparcie finansowe na zakup wyposażeniatechnicznego potrzebnego w  kształtowaniu i  rozwijaniu umiejętności w zakresie nauk przyrodniczych, stosowania technologii informacyjno - komunikacyjnych, jak również pracy zespołowej i jej dobrej organizacji.
        Celem programu jest budowa kompetencji kreatywnych i technicznych wśród uczniów. Kreatywne myślenie oraz obsługa narzędzi to jedne z podstawowych umiejętności decydujących o rozwoju cywilizacyjnym, gospodarczym i społecznym. Wzrost innowacyjności oraz rozwój technologiczny spowodował, że umiejętności matematyczne, w zakresie nauk przyrodniczych,  technologii i inżynierii są dziś ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Laboratoria Przyszłości to krok w stronę wzmocnienia i uatrakcyjnienia dotychczasowego procesu zdobywania wiedzy i praktycznych umiejętności w tych obszarach przez uczniów.

         Laboratoria Przyszłości to nowoczesny sprzęt, który uatrakcyjni zajęcia szkolne i pozwolą uczniom rozwijać swoje zainteresowania nie tylko na lekcjach techniki i w ramach innych obowiązkowych zajęć edukacyjnych, lecz także w ramach zajęć pozalekcyjnych, kół zainteresowań i innych form rozwijania umiejętności. 

           W ramach otrzymanego wsparcia w naszej szkole został zakupiony następujący sprzęt:

       

          Zakupiony sprzęt pozwoli poprzez zabawę rozwinąć umiejętności krytycznego myślenia, analizowania danych i rozwiązywania złożonych, rzeczywistych problemów. Nowoczesny sprzęt uatrakcyjni zajęcia szkolne i pozwoli uczniom rozwijać swoje zainteresowania nie tylko na lekcjach techniki i w ramach innych obowiązkowych zajęć edukacyjnych, lecz także w ramach zajęć pozalekcyjnych, kół zainteresowań i innych form rozwiania umiejętności.


Luty 2023 r.

Smaczne i zdrowe sałatki kolorowe - robimy zdrową sałatkę.

ANGIELSKI W KUCHNI

Tworzenie modeli 3D - projekt breloczka szkolnego

 

Marzec 2023 r.

IV MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS LOGOPEDYCZY

KUCHENNE PRZYGODY PIERWSZAKÓW

 

 

 

 

 

Logowanie