Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzenia



    Szkoła Podstawowa - film promocyjny

     

     
     

    Liceum Salezjańskie - film promocyjny

    Koła zainteresowań

    KOŁA ZAINTERESOWAŃ

     Zespół Szkół Salezjańskich w Przemyślu

    rok szkolny 2019/2020 (II semestr)

    L. p.

    Prowadzący

    Nazwa

     Klasa/ Szkoła

    Dzień tygodnia

    Godzina

    Sala

    1

    mgr Anna Bartnicka

     

    biologiczne

     

    II, III LO

    2 i 3 piątek miesiąca

    14.30 – 15.15

    2

    biologiczne

    wyrównawcze

    8 SP

    1 i 4 piątek miesiąca

    2

    mgr Barbara Brożyniak

     

    j. angielskiego

    (do egzaminu)

    III LO

    poniedziałek

    14.30 – 15.15

    3

    8 SP

    czwartek

    14.30 – 15.15

    3

    mgr Marzena Czekierda

     

    matematyczne wyrównawcze

    4 SP

    2 i 4 piątek miesiąca

    12.45 – 13.30

    14

    matematyczne rozwijające zainteresowania

    5 SP

    1 i 3 piątek miesiąca

    12.45 – 13.30

    4

    mgr Barbara Giżycka – Dec

    plastyczne

    I LO, 7 SP

    poniedziałek

    15.15 – 16.00

    2

    5

    mgr Izabela Grzęda

     

    polonistyczne

    III LO

    czwartek

    14.30 – 15.15

    13

    6

    mgr Beata Jarecka

     

    j. niemieckiego

    II, III LO

    piątek

    15.30 – 16.15

    1

    7

    mgr Izabela Kobielnik - Narkun

    j. angielskiego

    5 SP

    piątek

    12.40 – 13.30

    10

    8 SP

    czwartek

    14.30 – 15.15

    III LO

    wtorek

    13.30 – 14.25

    8

    mgr Justyna Koniuszy – Nycz

    chemiczne

    1B LO, III LO

    środa

    7.00 – 7.45

    8

    9

    mgr Renata Kuźmińska

     

    matematyczne rozwijające zainteresowania

    6 SP

    1 i 3 piątek miesiąca

    13.40 – 14.25

     

    10

    mgr Michał Mosoń

    fizyczne

    7, 8 SP

    środa

    14.30 – 15.15

    9

    11

    mgr Łukasz Panyło

     

    historycze

    SP / LO

    1 i 3 poniedziałek miesiąca

    13.30 – 14.25

    11

    geograficzne

    SP / LO

    2 i 4 poniedziałek miesiąca

    12

    mgr Izabela Szozda

    j. niemieckiego

    6 SP

    poniedziałek

    13.35 – 14.15

    1

    13

    mgr Ewa Tatarska

     

    wos

    III LO

    1 i 3 poniedziałek miesiąca

    14.30 – 15.15

    7

    historia

    II LO

    2 i 4 poniedziałek miesiąca

    14

    mgr Emilia Winiarczyk

     

    j. angielskiego

    wyrównawcze

    I LO

    2 i 4 wtorek miesiąca

    8.00 – 8.45

    4

    j. angielski

    rozwijające zainteresowania

    I LO

    1 i 3 wtorek miesiąca

     

     

    Logowanie