Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzenia



    Szkoła Podstawowa

    Koła zainteresowań

    KOŁA ZAINTERESOWAŃ

     Zespół Szkół Salezjańskich w Przemyślu

    rok szkolny 2019/2020

    L. p.

    Prowadzący

    Nazwa

     Klasa/ Szkoła

    Dzień tygodnia

    Godzina

    Sala

    1.

    mgr Anna Bartnicka

     

    biologiczne

    II, III LO

    poniedziałek

    14.30 – 15.15

    2

    2.

    mgr Barbara Brożyniak

     

    j. angielskiego

    (do egzaminu)

    III LO

    poniedziałek

    14.30 – 15.15

    3

    8 SP

    czwartek

    14.30 – 15.15

    3.

    mgr Marzena Czekierda

     

    matematyczne wyrównawcze

    4 SP

    2 i 4 piątek miesiąca

    12.45 – 13.30

    8

    matematyczne rozwijające zainteresowania

    5 SP

    1 i 3 piątek miesiąca

    12.45 – 13.30

    4.

    mgr Barbara Giżycka – Dec

     

    plastyczne

    I LO, 7 SP

    poniedziałek

    15.15 – 16.00

    2

    5.

    mgr Izabela Grzęda

     

    polonistyczne

    III LO

    wtorek

    13.40 – 14.25

    13

    6.

    mgr Beata Jarecka

     

    j. niemieckiego

    II, III LO

    piątek

    15.30 – 16.15

    1

    7.

    mgr Izabela Kobielnik - Narkun

    j. angielskiego

    5 SP

    poniedziałek

    13.30 – 14.25

    10

    8 SP

    czwartek

    14.30 – 15.15

    III LO

    wtorek

    14.30 – 15.15

    8.

    mgr Justyna Koniuszy – Nycz

     

    chemiczne

    1B LO, III LO

    środa

    7.00 – 7.45

    8

    9.

    mgr Renata Kuźmińska

     

    matematyczne rozwijające zainteresowania

    6 SP

    1 i 3 środa miesiąca

    13.40 – 14.25

     

    10.

    mgr Michał Mosoń

     

    fizyczne

    7, 8 SP

    środa

    14.30 – 15.15

    9

    11.

    mgr Łukasz Panyło

     

    historycze

    SP / LO

    1 i 3 środa miesiąca

    14.30 – 15.15

    11

    geograficzne

    SP / LO

    2 i 4 środa miesiąca

    12.

    mgr Katarzyna Piss

     

    polonistyczne wyrównawcze

    6 SP

    2 i 4 środa miesiąca

    13.40 -  14.25

     

    13.

    mgr Izabela Szozda

     

    j. niemieckiego

    6 SP

    poniedziałek

    13.35 – 14.15

    1

    14.

    mgr Ewa Tatarska

     

    wos

    III LO

    1 i 3 poniedziałek miesiąca

    14.30 – 15.15

    7

    historia

    II LO

    2 i 4 poniedziałek miesiąca

    15.

    mgr Emilia Winiarczyk

     

    j. angielskiego

    wyrównawcze

    4 SP

    poniedziałek

    12.45 – 13.30

    4

     

    Logowanie

    Licznik odwiedzin

    

    Dzisiaj 2038

    Wczoraj 2435

    W tym tygodniu 4474

    W tym miesiącu 27159

    Razem 1742269