Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzenia



    Liceum Salezjańskie - film promocyjny

    Konsultacje dla rodziców

                                                      KONSULTACJE  DLA  RODZICÓW  2019/2020

    L.p.

    IMIĘ I NAZWISKO NAUCZYCIELA

    PRZEDMIOT

    KONSULTACJE DLA RODZICÓW            

    (dzień i godzina )

    2.

    mgr Anna Bartnicka

    Biologia, przyroda

    Czwartek 9.50 – 10.35

    3.

    mgr Beata Biały

    Edukacja wczesnoszkolna

    Poniedziałek 10.45 – 11.30

    4.

    mgr Barbara Brożyniak

    J. angielski

    Poniedziałek 8.55 – 9.40

    5.

    mgr Rafał Ciciński

    Wychowanie fizyczne

    Poniedziałek 8.55 – 9.40

    6.

    mgr Marzena Czekierda

    Matematyka, doradztwo zawodowe

    Poniedziałek 9.50 – 10.35

    7.

    mgr Barbara Giżycka - Dec

    Plastyka, zajęcia artystyczne, zajęcia techniczne

    Czwartek  13.30 – 14.00

    8.

    mgr Edyta Gościak

    Podstawy przedsiębiorczości

    Poniedziałek 8.30 – 8.55

    9.

    mgr Izabela Grzęda

    J. polski, wiedza o kulturze

    Wtorek 11.50 – 12.35

    10.

    mgr Beata Jarecka

    J. niemiecki

    Piątek 10.45 – 11.30

    11.

    mgr Agnieszka Jasińska - Lisowska

    Edukacja wczesnoszkolna

    Wtorek 10.45 – 11.30

    12.

    mgr Izabela Kobielnik - Narkun

    J. angielski

    Środa 9.50 – 10.35

    13.

    mgr Justyna Koniuszy - Nycz

    Chemia, przyroda

    Poniedziałek 9.50 – 10.35

    14.

    mgr Renata Kuźmińska

    Matematyka

    Poniedziałek 8.55 – 9.40

    15.

    Ks. mgr Michał Libor

    Religia

    Czwartek 9.50 – 10.35

    16.

    mgr Krzysztof Mazur

    Wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa

    Wtorek 9.50 – 10.35

    17.

    mgr Agata Mosoń

    Edukacja wczesnoszkolna

    Wtorek 8.55 – 9.40

    18.

    mgr Michał Mosoń

    Fizyka, informatyka, przyroda

    Poniedziałek 11.50 – 12.35

    19.

    mgr Amelia Osiewicz

    Wychowanie fizyczne

    Piątek 10.45 – 11.30

    21.

    mgr Łukasz Panyło

    Historia, wos, geografia, przyroda, historia
    i społeczeństwo

    Poniedziałek  11.50 – 12.35

    21.

    mgr Bernadeta Suchorzepka

    J. polski

    Wtorek 11.30 – 11.50

    22.

    mgr Izabela Szozda

    J. niemiecki

    Środa 13.30 – 14.15

    23.

    s. mgr Lucyna Świder

    Religia

    Wtorek 8.30 – 8.55

    24.

    mgr Ewa Tatarska

    Historia, wos, historia i społeczeństwo

    Czwartek 9.50 – 10.35

    25.

    mgr Anna Trojanowska

    Muzyka

    Piątek 10.45 – 11.30

    26.

    mgr Emilia Winiarczyk

    J. angielski

    Czwartek  12.45 – 13.30

    27.

    mgr Ewa Wójcik

    J. łaciński

    Czwartek 8.45 – 9.00

     

    Logowanie