Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzenia



    Szkoła Podstawowa - film promocyjny

     

     
     

    Liceum Salezjańskie - film promocyjny

    Osiągnięcia uczniów

     

     

    Rok szkolny 2019/2020

    • Marek Starzak - uzyskał Stypendium Prezesa Rady Ministrów.
    • Milena Szozda zajęła I miejsce w konkursie "Szkolny mistrz ortografii"
    • Mikołaj Łanocha zajął II miejsce w konkursie "Szkolny mistrz ortografii"
    • Gabriela Orzechowska i Amanda Kopańska zajęły III miesce w konkursie "Szkolny mistrz ortografii"
    • Tymon Wenzel uzyskał I miejsce i tytuł laureata w kuratoryjnym konkursie plastycznym pt."Bezpieczne Wakacje"
    • Milena Sidorów najęła I miejsce w Szkolnym Konkursie Czytelniczym
    • Natalia Stadnik zajęła II miejsce w Szkolnym Konkursie Czytelniczym
    • Hanna Radochońska zajęła III miejsce w Szkolnym Konkursie Czytelniczym
    • KONKURS TALENTÓW  "Św. Cecylii" 2019 r.

      KATEGORIA ŚPIEW:

    • I miejsce:  Julita Wilk

    • II miejsce: Lena Szydłowska

    • II miejsce Zuzanna Maziarz

    • Laureatkami pierwszego miejsca wśród starszej młodzieży zostały trzy śpiewające dziewczyny, którym akompaniowała Judyta Daraż. Karolina Łach, Julia Bielańska i Patrycja Felczyńska w piosence „Stand by me” opowiedziały o miłości, która przezwycięży każdą przeszkodę. Na drugim miejscu uplasowała się Natalia Puk, która wykonała piosenkę „Ojciec świata”. III miejsce, przy akompaniamencie Bernadety Mik, wyśpiewała sobie  Zuzanna Mazur, która wykonała utwór „Miejcie nadzieję”.

      KATEGORIA TANIEC:

    • I miejsce - Luiza Świetlicka z klasy VII SP.

    • II miejsce – Hanna Radochońska z klasy III SP.

    • III miejsce zajęła Milena Sidorów z klasy III SP.

      KATEGORIA UTWÓR INSTRUMENTALNY:

    • I miejsce - Marek Krzeszowski z klasy V SP.

    • Antoni Radochoński - I miejsce (kategoria kl. 4-6) w Szkolnym Konkursie Czytelniczym.

    • Gabriela Orzechowska - II miejsce (lategoria kl. 4-6) w Szkolnym Konkursie Czytelniczym.

    • Wojciech Jędruch - III miejsce (kategoria kl. 4-6) w Szkolnym Konkursie Czytelniczym.

    • Paulina Walczak i Amanda Kopańska - I miejsce (kategoria 7-8 i LO)  w Szkolnym Konkursie Czytelniczym.

    • Milena Szozda - II mijesce (kategoria 7-8 i LO) w Szkolnym Konkursie Czytelniczym.

    • Marcela Hausman i Sandra Szubert - III miejsce (kategoria 7-8 i LO) w Szkolnym Konkursie Czytelniczym.


    Rok szkolny 2018/2019

    • Zofia Czaja  zajęła I miejsce  w Międzyszkolnym, Powiatowym Konkursie wiedzy o Polsce "Piękna Nasza Polska Cała"
    • Michał Dyrda zajął II miejsce w Miedzyszkolnym, Powiatowym Konkursie wiedzy o Polsce "Piękna Nasza Polska Cała"
    • Marcela Hausman uzyskała tytuł laureata (I miejsce) w Finale XII edycji Wojewódzkiego Kuratoryjnego Konkursu Plastycznego "Bezpieczne Waka
    • Gabriela Skiba i Ola Kielar zajęły III miejsce w Międzypowiatowym Konkursie Piosenki Anglojęzycznej "SingSing"
    • Nicol Nguyen uzyskała tytuł laureata w Międzynarodowym  Konkursie z  j. angielskiego "The Big Challenge"

    Rok szkolny 2017/2018

    • Jakub Blicharski uzyskał stypendium Prezesa Rady Ministrów
    • Szymon Składowski uzyskał tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
    • Mikołaj Prokopski uzyskał tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego
    • Nicol Nguyen uzyskała tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego
    • Patryk Zawadzki uzyskał tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego
    • Kacper Olchowy uzyskał tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

    Rok szkolny 2016/2017

    • Jakub Blicharski otrzymał stypendium Prezydenta Miasta Przemyśla za wybitne wyniki w nauce
    • Folta Jakub otrzymał stypendium Prezydenta Miasta Przemyśla za wybitne wyniki w nauce
    • Góras Natalia otrzymała stypendium Prezydenta Miasta Przemyśla za wybitne wyniki w nauce
    • Łuczyński Dominik otrzymał stypendium Prezydenta Miasta Przemyśla za wybitne wyniki w nauce
    • Urban Katarzyna otrzymała stypendium Prezydenta Miasta Przemyśla za wybitne wyniki w nauce
    • Żurek Agata otrzymała stypendium Prezydenta Miasta Przemyśla za wybitne wyniki w nauce
    • Krytak Oktawia otrzymała stypendium Prezydenta Miasta Przemyśla za wybitne wyniki w nauce
    • Rogus Maja otrzymała stypendium Prezydenta Miasta Przemyśla za wybitne wyniki w nauce
    • Pacławska Joanna otrzymała stypendium Prezydenta Miasta Przemyśla za wybitne wyniki w nauce
    • Piasecka Magdalena otrzymała stypendium Prezydenta Miasta Przemyśla za wybitne wyniki w nauce
    • Warecka Julia otrzymała stypendium Prezydenta Miasta Przemyśla za wybitne wyniki w nauce
    • Wujec Joanna otrzymała stypendium Prezydenta Miasta Przemyśla za wybitne wyniki w nauce
    • Dominik Łuczyński uzyskał stypendium Prezesa Rady Ministrów
    • Michał Kochanowicz uzyskał tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego
    • Szymon Składowski uzyskał tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

    Rok szkolny 2015/2016

    • Michał Majka uzyskał tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
    • Wojciech Wojnarowicz uzyskał tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego
    • Jakub Blicharski uzyskał tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Języka niemieckiego
    • Jakub Blicharski uzyskał tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Języka angielskiego
    • Krystian Walat uzyskał tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego
    • Krystian Walat uzyskał tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Języka angielskiego
    • Agata Mazurek uzyskała Stypendium Prezesa Rady Ministrów

    Rok szkolny 2014/2015

    • Jakub Blicharski uzykał tytuł laureata II Powiatowego Konkursu Gimnazjalnego Wiedzy o Krajach Niemieckojezycznych "Spacerkiem po DACH-u"
    • Konrad Stadnicki uzykał tytuł finalisty II Powiatowego Konkursu Gimnazjalnego Wiedzy  o Krajach Niemieckojęzycznych "Spacerkiem po DACH-u"
    • Aleksandra Biały uzyskała tytuł finalisty II Powiatowego Konkursu Gimnazjalnego Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych "Spacerkiem po DACH-u"
    • Jakub Blicharski uzyskał tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu z Języka Niemieckiego
    • Jakub Blicharski uzyskał tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
    • Mateusz Hrynkiewicz uzyskał tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
    • Karol Hamielec uzyskał tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego
    • Agata Mazurek uzyskała Stypendium Prezesa Rady Ministrów

    Rok szkolny 2013/2014

    • Krzysztof Śliwiński uzyskał Stypendium Prezesa Rady Ministrów
    • Magdalena Maciołek uzyskała tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego
    • Michał Sowa uzyskał tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego
    • Dominik Łuczyński uzyskał tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

    Rok szkolny 2012/2013

    • Agata Mazurek uzyskała tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego
    • Magdalena Pach uzyskała tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
    • Małgorzata Babiarczyk uzyskała tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego
    • Krzysztof Śliwiński uzyskał Stypendium Prezesa Rady Ministrów
    • Małgorzata Babiarczyk uzyskała stypendium Życia Podkarpackiego "Podaruj Dzieciom Radość"
    • Natalia Szymańska uzyskała stypendium fundacji "Pocztowy Dar" za szczególne osiągnięcia sportowe.

    Rok szkolny 2011/2012

    • Nina Romanko została laureatką VI Konkursu Plastycznego Dzieci i Młodzieży pt.  "Wielkanocne Tradycje"
    • Magdalena Pach uzyskała tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
    • Miłosz Walter uzyskał tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
    • Piotr Pawłucki uzyskał tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego
    • Andrzej Pencak uzyskał tyuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego
    • Małgorzata Babiarczyk uzyskała tytuł laureata Wojwódzkiego Konkursu Biologicznego
    • Piotr Pawłucki uzyskał tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
    • Andrzej Pencak uzyskała tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego
    • Ewelina Nguyen uzyskała tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego
    • Dominika Jamroz uzyskała Stypendium Prezesa Rady Ministrów

    Rok szkolny 2010/2011

    • Międzygimnazjalny Konkurs "Pasjonaci Matematyki"- nasze gimnazjum zdobyło I miejsce: Piotr Pawłucki, Andrzej Pencak, Wojciech Szkółka
    • Wojciech Szkółka uzyskał tytuł laureata Podkarpackiego Konkursu Matematycznego im. F. Leji
    • Wojciech Szkółka uzyskał tytuł laureata VI Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów - Warszawa 20 marca 2011 r.
    • Wojciech Szkółka uzyskał tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego
    • Wojciech Szkółka uzyskał tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
    • Dominika Zając uzyskała I miejsce w Konkursie Ogólnopolskim "Moja kolorowa pisanka i stroik wielkanocny 2011 r.
    • Ewelina Nguyen uzyskała tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego
    • Patryk Sztaba uzyskał tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego
    • Wojciech Szkółka uzyskał tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego
    • Michał Maciołek uzyskał tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego
    • Wojciech Leśko uzyskał tytuł finalisty IV edycji konkursu projektów naukowych projektu FENIKS w województwie podkarpackim
    • Wojciech Szkółka uzyskał tytuł finalisty IV edycji konkursu projektów naukowych projektu FENIKS w województwie podkarpackim
    • Dominika Jamroz uzyskała Stypendium Prezesa Rady Ministrów

    Rok szkolny 2009/2010

    • Agnieszka Makar uzyskała tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
    • Justyna Pawłucka uzyskała tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
    • Michał Łoziński uzyskał tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
    • Marcin Fedewicz uzyskał tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego
    • Izabela Żak uzyskała tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego
    • Jakub Gołdas uzyskał tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego
    • Wojciech Szkółka uzyskał tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
    • Anna Sędłak uzyskała tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
    • Jakub Gołdas uzyskał tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego
    • Anna Skarbowska uzyskała tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego
    • Mikołaj Pach uzyskał tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
    • Gimnazjum Salezjańskie uzyskuje tytuł „Szkoły przyjaznej utalentowanym uczniom". Szkoła osiągnęła sukces w konkursach przedmiotowych, organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty dla gimnazjów
    • Jagoda Łupicka uzyskała Stypendium Prezesa Rady Ministrów

    Rok szkolny 2008/2009

    • Agata Wojnarowicz uzyskała tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego
    • Jakub Gołdas uzyskała tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego
    • Marcin Fedewicz uzyskała tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego
    • Izabela Żak uzyskała tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego
    • Monika Kosiorowska uzyskała tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego
    • Jakub Gołdas uzyskał tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego
    • Justyna Pawłucka uzyskała tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
    • Agnieszka Makar uzyskała tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
    • Mariusz Wojakowski uzyskał tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
    • Podziękowania od Podkarpackiego Kuratora Oświaty Pana Jacka Wojtasa dla ks. Dyr. Wiktora Szlęzaka za osiągnięcia naszych uczniów w konkursach przedmiotowych
    • Jagoda Łupicka uzyskała Stypendium Prezesa Rady Ministrów

    Rok szkolny 2007/2008

    • Marcin Kowalski uzyskał tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
    • Patrycja Ferlejko uzyskała tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu z Języka Niemieckiego
    • Andrzej Trzeciak uzyskał tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego
    • Izabela Nowicka uzyskała tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

    Rok szkolny 2006/2007

    • Mateusz Lach uzyskał tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego
    • Dagmara Kołakowska uzyskała tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego
    • Izabela Nowicka uzyskała tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

    Rok szkolny 2005/2006

    • Maksymilian Mierzwiński uzyskał tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego
    • Agnieszka Segiet uzyskała tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego
    • Agnieszka Segiet uzyskała tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
    • Aleksandra Blecharczyk uzyskała tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego
    • Maksymilian Mierzwiński uzyskał tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

    Rok szkolny 2004/2005

    • Damian Jamroz uzyskał tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

    Rok szkolny 2003/2004

    • Rafał Jęczalik uzyskał tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

    Logowanie