Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Szkoła Podstawowa - film promocyjny

 

 
 

Liceum Salezjańskie - film promocyjny

Uroczyste pożegnanie tegorocznych maturzystów

Szukajcie prawdy jasnego płomienia,

szukajcie nowych nieodkrytych dróg…”

Adam Asnyk „Do młodych”

 

        Kiedy tegoroczni absolwenci rozpoczynali naukę w naszym liceum, we wrześniu 2018 roku, nikt nie przypuszczał, że prawie połowę tego trzyletniego okresu nauki spędzimy w domach, ucząc się zdalnie.

        Smutnym jest fakt, że pandemia zabrała nam wszystkim możliwość nauki w szkole, spotykania się i rozmów offline, czyli twarzą w twarz, wspólnych akademii, uroczystości w szkolnej auli, pieszych rajdów, wspólnych wycieczek.

      W piątek, 30 kwietnia 2021 roku, pożegnaliśmy maturzystów naszej szkoły. Choć oczywiście nie było tradycyjnej akademii, to wspólnie uczestniczyliśmy w Mszy Św., po której wychowawczyni klasy wręczyła świadectwa swoim wychowankom. Był też czas na kwiaty, podziękowania i przemówienia. Nastąpiło też uroczyste przekazanie Sztandaru szkoły młodszym kolegom z klasy 2ALO.

      Przed naszymi absolwentami  teraz egzaminy maturalne, wybór dalszej drogi kształcenia oraz podejmowanie dorosłych decyzji. Życzymy im sukcesów na maturze, a w przyszłym życiu spełniania swoich marzeń.

B.Brożyniak

Logowanie