Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Liceum Salezjańskie - film promocyjny

Przegląd Poezji i Piosenki Patriotycznej w naszej Szkole

         W dniach 17 i 21 listopada w naszej Szkole odbył się w dwóch turach Przegląd Pieśni i Poezji Patriotycznej zorganizowany dla dzieci w wieku 5 i 6 lat z przemyskich przedszkoli. Celem wydarzenia była prezentacja umiejętności wokalnych i recytatorskich dzieci oraz wspieranie wychowania patriotycznego młodego pokolenia. Przegląd, ku naszej radości, cieszył się dużym zainteresowaniem, a poziom prezentowanych występów przedszkolaków przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania.

         Jeszcze raz dziękujemy wszystkim! Naszym wspaniałym uczestnikom, nauczycielom, rodzicom, którzy zechcieli z nami wspólnie uczestniczyć w tych patriotycznych uroczystościach.

Logowanie