Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Liceum Salezjańskie - film promocyjny

Mikołajkowy Dzień Otwarty Szkoły Podstawowej

          Dnia 01 grudnia 2023 r. w Salezjańskiej Niepublicznej Szkole Podstawowej odbył się Dzień Otwarty Szkoły w niezwykłym mikołajkowym klimacie. Gościliśmy przyszłych pierwszoklasisów wraz z Rodzicami, którzy przybyli by poznać nas i naszą szkołę. Nasi mili goście mieli okazję zapoznać się długą historią naszej szkoły dzięki prezentacji kronik szkolnych oraz wziąc udział w licznych atrakcjach zorganiozwanych w szkolnej świetlicy oraz salach lekcyjnych. Oczywiście nie zabrakło dekorowania pierników w pracowni kulinarnej oraz spotkania ze św. Mikołajem, który obdarował wszystkie przybyłę dzieci prezentami. Dziękujemy za tak liczne przybycie i zapraszamy już za rok.

Logowanie