Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzenia  Nasza szkoła

  Projekt eTwinning

   

  W obecnym roku szkolnym nasza szkoła została przyjeta do udziału w kolejnym międzynarodowym projekcie na platformie etwinning. Ośmioro dzieci z klasy 2 SP wraz z rówieśnikami z Niemiec, Słowenii i Rumunii będzie realizowało projekt  „Describe and draw”.

  Poszczególne czynności projektowe będziemy wykonywać równolegle z naszymi zagranicznymi kolegami i koleżankami wykorzystując do komunikacji język angielski. Zadania będą polegały głównie na opisywaniu i rysowaniu.

  Celem projektu jest zwiększenie kompetencji językowych dzieci, rozwijanie umiejętności czytania, pisania i rysowania, umiejętności efektywnego korzystania z technologii informacyjnej, poznawanie innych krajów i ich obyczajowości, przełamywanie bariery językowej, kształtowanie umiejętności pracy w grupie, nauka tolerancji, nauka metodą projektu.

   

   

   

  Emilia Winiarczyk

   

  Logowanie

  Licznik odwiedzin

  

  Dzisiaj 877

  Wczoraj 2300

  W tym tygodniu 5530

  W tym miesiącu 38472

  Razem 1564371