Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzenia

Szkoła Podstawowa

Projekt eTwinning

 

W obecnym roku szkolnym nasza szkoła została przyjeta do udziału w kolejnym międzynarodowym projekcie na platformie etwinning. Ośmioro dzieci z klasy 2 SP wraz z rówieśnikami z Niemiec, Słowenii i Rumunii będzie realizowało projekt  „Describe and draw”.

Poszczególne czynności projektowe będziemy wykonywać równolegle z naszymi zagranicznymi kolegami i koleżankami wykorzystując do komunikacji język angielski. Zadania będą polegały głównie na opisywaniu i rysowaniu.

Celem projektu jest zwiększenie kompetencji językowych dzieci, rozwijanie umiejętności czytania, pisania i rysowania, umiejętności efektywnego korzystania z technologii informacyjnej, poznawanie innych krajów i ich obyczajowości, przełamywanie bariery językowej, kształtowanie umiejętności pracy w grupie, nauka tolerancji, nauka metodą projektu.

 

 

 

Emilia Winiarczyk

 

Logowanie

Licznik odwiedzinDzisiaj 1975

Wczoraj 2059

W tym tygodniu 9886

W tym miesiącu 40314

Razem 1691849