Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzenia  Liceum Salezjańskie - film promocyjny

  Uwaga !

                      Znalezione obrazy dla zapytania: nauczanie online obrazek

                                OGŁOSZENIE !

         Drodzy Rodzice oraz Uczniowie

   

       

   

                       W związku z zawieszeniem zajęć szkolnych, Zespół Szkół Salezjańskich w Przemyślu realizuje naukę on-line. W związku z tym uczniowie zobowiązani są do codziennego (do godz. 9.00) logowania się na swoim końcie w dzienniku elektronicznym w celu sprawdzenia nowych wiadomości oraz informacji od swoich wychowawców i nauczycieli.

  Logowanie