Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzenia

Nasza szkoła

Augustiada 2019

Augustiada– festyn rodzinny
Termin: 15 czerwca - sobota - godz. 13.00 - 19.00

Miejsce: Teren salezjanów ul. św. Jana Nepomucena 3, 37-700 Przemyśl
Patron: bł. ks. August Czartoryski, św. Jan Bosko
Hasło: Ucz się od najlepszych

 

Organizatorzy

Parafia pod wezwaniem św. Józefa w Przemyślu

Zespół Szkół Salezjańskich w Przemyślu

SL Salezjańskiej Organizacji Sportowej Salos Orlęta

Zarząd Osiedla nr 5 "Salezjańskie"

 

Patronat honorowy

JE Ksiądz Arcybiskup Adam Szal

ks. Adam Parszywka - Prowincjał salezjanów

Marek Kuchciński - Marszałek Sejmu RP

Anna Schmidt-Rodziewicz - Poseł RP

Władysław Ortyl - Marszałek Województwa Podkarpackiego

Wojciech Bakun - Prezydent Miasta Przemyśl

 

Partnerzy

Komenda Miejska Policji w Przemyślu

Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Przemyślu

Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu

Komenda Regionalna Straży Ochrony Kolei w Przemyślu

Straż Miejska Przemyśl

Wojewódzki Szpital im. Św. Ojca Pio w Przemyślu

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Przemyślu

Miejski Dom Kultury w Przemyślu

Państwowa Wyższa Szkoła Wschodnioeuropejska

 

Sponsorzy

Zarząd Osiedla nr 5 "Salezjańskie''

PGE Obrót S.A.

Fronima

Centrum Ogrodzeń Rafał Gluza

Helioenergia 

Greiplast

Inglot

Eurobus

Maciej Kamiński - Wiceprzewodniczący Rady Miasta Przemyśla

Janusz Łukasiewicz - Naczelnik Wydziału Sportu, Kultury i Turystyki

Janusz Zapotocki - Radny Rady Miejskiej w  Przemyślu

Małgorzata Gazdowicz- Radna Rady Miejskiej w Przemyślu

 

Patronat medialny

Don Bosco

Radio Fara

Polskie Radio Rzeszów

Nowiny24

Gazeta Codzienna Nowiny 

Niedziela Przemyska

TOYA

Życie Podkarpackie

TVP3 Rzeszów

 

Zaproszeni goście

Zespół New Day

Antoni Gryniewicz

Andrzej Pająk – gady

Stanisław Mlekodaj – skałka i tyrolka

 

PROGRAM

Religia
13.30 zwiedzanie kościoła z przewodnikiem
15.00 - 18.00 - wystawienie Najśw. Sakramentu – możliwość adoracji

13.00 - 18.00  Targi powołaniowe - prezentacja bogactwa duchowego - zgromadzenia i ruchy kościelne

Sport
9.00 - 13.00 Turniej szachowy
9.00 - 13.00  Turniej piłki nożnej dzieci

13.30 - 18.00 Turniej piłki nożnej starszych

14.00 - 18.00 Turniej tenisa stołowego
13.30 - 18.00 Wielobój sprawnościowy


Konkursy
13.00 - 17.00 Wielobój umysłowy + różne konkurencje

 

Pokazy i atrakcje
13.15; 15.00; 16.45 Andrzej Pająk - pokaz gadów (węże, warany, legwany i inne gady)
14.00 - 18.00 Pokazy - Służby mundurowe - Straż Pożarna, Policja, Straż Miejska, Służba  Ochrony Kolei
13.00 - 18.00 skałka wspinaczkowa + tyrolka - Stanisław Mlekodaj 

13.00 - 18.00 zamki dmuchane, malowanie twarzy inne

pokaz Aikido i Iaido

Scena

Gwiazda wieczoru - Zespół New Day

Antoni Grynievicz (baryton i saksofonista), 

Orkiestra Augustino

Zespół Szkół Muzycznych

Zespół Szkół Salezjańskich

II Liceum Ogólnokształcące

Przedszkole Sióstr Felicjanek

Przedszkole „Małe Betlejem”

Przedszkole „Małe Nazaret”

Studio baletowe Terpsychora - Galina Koval

Tańce integracyjne

 

Gastronomia 

 

Logowanie

Licznik odwiedzin



Dzisiaj 134

Wczoraj 2866

W tym tygodniu 17880

W tym miesiącu 41148

Razem 1430519