Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

KOŁA ZAINTERESOWAŃ 2017

KOŁA ZAINTERESOWAŃ

w Zespole Szkół Salezjańskich w Przemyślu w roku szkolnym 2017/2018

 

L.p.

Nazwa koła

Szkoła

 

Prowadzący

Dzień tygodnia

Godzina

Sala

1.

Historyczne

G (co 2 tydzień)

Ł. Panyło

poniedziałek

14.30 – 15.15

11

2.

Matematyczne

2 LO (co 2 tydzień)

R. Kuźmińska

poniedziałek

13.40 – 14.25

14

3.

Matematyczne

4 SP (co 2 tydzień)

R. Kuźmińska

poniedziałek

13.40 – 14.25

6

4.

Geograficzne

SP\G (co 2 tydzień)

Ł. Panyło

poniedziałek

14.30 – 15.15

11

5.

Biologiczne

7 SP

A. Bartnicka

poniedziałek

14.30 – 15.15

13

6.

J. angielskiego

LO (co 2 tydzień)

I. Kobielnik-Narkun

poniedziałek

14.30 – 15.15

10

7.

J. niemieckiego

G

I. Szozda

poniedziałek

14.30 – 15.15

4

8.

Zajęcia logopedyczne

1 SP

A. Jasińska-Lisowska

poniedziałek

07.30 – 8.00

9.

Matematyczne

G (co 2 tydzień)

R. Kuźmińska

wtorek

13.40 – 14.25

14

10.

Matematyczne

1 LO (co 2 tydzień)

R. Kuźmińska

wtorek

13.40 – 14.25

14

11.

J. polskiego

3 LO (przygotowujące do matury)

I. Grzęda

wtorek

13.40 – 15.00

6

12.

Historyczne

SP/G (co 2 tydzień)

E. Tatarska

wtorek

14.30 – 15.15

7

13.

J. angielskiego

4 SP

I. Kobielnik - Narkun

wtorek

13.40 – 14.25

10

14.

Muzyczne

G + 7 SP

A. Trojanowska

wtorek

13.40 – 14.25

s. Anioła Stróża

15.

Zajęcia logopedyczne

SP

A.Jasińska - Lisowska

wtorek

07.30 – 8.00

5

16.

Zajęcia ruchowe - W.Sherborne

1 SP

A. Jasińska - Lisowska

wtorek

10.45 – 11.30

5

17.

J. polskiego

4 SP - z. wyrównawcze (co 2 tydzień)

K. Piss

środa

13.40 – 14.25

6

18.

J. polskiego

3 LO (przygotowujące do matury)

I. Grzęda

środa

8.00 – 8.45

1

19.

Zajęcia logopedyczne

1 SP

A.Jasińska - Lisowska

środa

07.30 – 8.00

5

20.

Zajęcia teatralne

1 SP

A. Jasińska - Lisowska

środa

12.30 – 13.30

5

21.

J. angielskiego

4 SP (z. wyrównawcze)

B. Brożyniak

czwartek

12.45 – 13.30

3

22.

J. polskiego

G (co 2 tydzień)

K. Piss

czwartek

14.30 – 14.25

6

23.

Matematyczne

7 SP (co 2 tydzień)

M. Czekierda

czwartek

13.40 – 14.25

14

24.

Matematyczne

G (co 2 tydzień)

M. Czekierda

czwartek

13.40 – 14.25

14

25.

Chemiczne

G (co 2 tydzień)

I. Zasadny

czwartek

13.40 – 15.15

8

26.

WOS

3 LO

E. Tatarska

czwartek

14.30 – 15.15

7

27.

J. polskiego

3 G

I. Grzęda

czwartek

13.40 – 14.25

13

28.

Biologiczne

3LO

A. Baran

czwartek

14.30 – 15.15

s. Anioła Stróża

29.

J. angielskiego

LO

E. Winiarczyk

czwartek

14.30 – 15.15

10

30.

Muzyczne

4 SP

A. Trojanowska

czwartek

12.45 – 13.30

s. Anioła Stróża

31.

Muzyczne

G + 7 SP

A. Trojanowska

czwartek

13.40 – 14.25

s. Anioła Stróża

32.

J. angielskiego

G (przygotowujące do egzaminu)

B. Brożyniak

piątek

12.45 – 13.30

3

33.

J. angielskiego

LO (przygotowujące do egzaminu)

B. Brożyniak

piątek

13.40 – 14.25

3

34.

Informatyczne

G

M. Mosoń

piątek

14.25 – 15.15

12

35.

Szachowe

G/SP

M. Mosoń

piątek

14.25 – 15.15

9

36.

J. angielskiego

7 SP (z. wyrównawcze)

E. Winiarczyk

piątek

14.25 – 15.15

10

37.

Rajdy piesze

SP/G/LO

K. Mazur

sobota

raz w miesiącu

 

 

Logowanie

Licznik odwiedzin



Dzisiaj 448

Wczoraj 817

W tym tygodniu 4984

W tym miesiącu 15390

Razem 647906