Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzenia



    Nasza szkoła

    KOŁA ZAINTERESOWAŃ 2017

    KOŁA ZAINTERESOWAŃ

    w Zespole Szkół Salezjańskich w Przemyślu w roku szkolnym 2017/2018

     

    L.p.

    Nazwa koła

    Szkoła

     

    Prowadzący

    Dzień tygodnia

    Godzina

    Sala

    1.

    Historyczne

    G (co 2 tydzień)

    Ł. Panyło

    poniedziałek

    14.30 – 15.15

    11

    2.

    Matematyczne

    2 LO (co 2 tydzień)

    R. Kuźmińska

    poniedziałek

    13.40 – 14.25

    14

    3.

    Matematyczne

    4 SP (co 2 tydzień)

    R. Kuźmińska

    poniedziałek

    13.40 – 14.25

    6

    4.

    Geograficzne

    SP\G (co 2 tydzień)

    Ł. Panyło

    poniedziałek

    14.30 – 15.15

    11

    5.

    Biologiczne

    7 SP

    A. Bartnicka

    poniedziałek

    14.30 – 15.15

    13

    6.

    J. angielskiego

    LO (co 2 tydzień)

    I. Kobielnik-Narkun

    poniedziałek

    14.30 – 15.15

    10

    7.

    J. niemieckiego

    G

    I. Szozda

    poniedziałek

    14.30 – 15.15

    4

    8.

    Zajęcia logopedyczne

    1 SP

    A. Jasińska-Lisowska

    poniedziałek

    07.30 – 8.00

    9.

    Matematyczne

    G (co 2 tydzień)

    R. Kuźmińska

    wtorek

    13.40 – 14.25

    14

    10.

    Matematyczne

    1 LO (co 2 tydzień)

    R. Kuźmińska

    wtorek

    13.40 – 14.25

    14

    11.

    J. polskiego

    3 LO (przygotowujące do matury)

    I. Grzęda

    wtorek

    13.40 – 15.00

    6

    12.

    Historyczne

    SP/G (co 2 tydzień)

    E. Tatarska

    wtorek

    14.30 – 15.15

    7

    13.

    J. angielskiego

    4 SP

    I. Kobielnik - Narkun

    wtorek

    13.40 – 14.25

    10

    14.

    Muzyczne

    G + 7 SP

    A. Trojanowska

    wtorek

    13.40 – 14.25

    s. Anioła Stróża

    15.

    Zajęcia logopedyczne

    SP

    A.Jasińska - Lisowska

    wtorek

    07.30 – 8.00

    5

    16.

    Zajęcia ruchowe - W.Sherborne

    1 SP

    A. Jasińska - Lisowska

    wtorek

    10.45 – 11.30

    5

    17.

    J. polskiego

    4 SP - z. wyrównawcze (co 2 tydzień)

    K. Piss

    środa

    13.40 – 14.25

    6

    18.

    J. polskiego

    3 LO (przygotowujące do matury)

    I. Grzęda

    środa

    8.00 – 8.45

    1

    19.

    Zajęcia logopedyczne

    1 SP

    A.Jasińska - Lisowska

    środa

    07.30 – 8.00

    5

    20.

    Zajęcia teatralne

    1 SP

    A. Jasińska - Lisowska

    środa

    12.30 – 13.30

    5

    21.

    J. angielskiego

    4 SP (z. wyrównawcze)

    B. Brożyniak

    czwartek

    12.45 – 13.30

    3

    22.

    J. polskiego

    G (co 2 tydzień)

    K. Piss

    czwartek

    14.30 – 14.25

    6

    23.

    Matematyczne

    7 SP (co 2 tydzień)

    M. Czekierda

    czwartek

    13.40 – 14.25

    14

    24.

    Matematyczne

    G (co 2 tydzień)

    M. Czekierda

    czwartek

    13.40 – 14.25

    14

    25.

    Chemiczne

    G (co 2 tydzień)

    I. Zasadny

    czwartek

    13.40 – 15.15

    8

    26.

    WOS

    3 LO

    E. Tatarska

    czwartek

    14.30 – 15.15

    7

    27.

    J. polskiego

    3 G

    I. Grzęda

    czwartek

    13.40 – 14.25

    13

    28.

    Biologiczne

    3LO

    A. Baran

    czwartek

    14.30 – 15.15

    s. Anioła Stróża

    29.

    J. angielskiego

    LO

    E. Winiarczyk

    czwartek

    14.30 – 15.15

    10

    30.

    Muzyczne

    4 SP

    A. Trojanowska

    czwartek

    12.45 – 13.30

    s. Anioła Stróża

    31.

    Muzyczne

    G + 7 SP

    A. Trojanowska

    czwartek

    13.40 – 14.25

    s. Anioła Stróża

    32.

    J. angielskiego

    G (przygotowujące do egzaminu)

    B. Brożyniak

    piątek

    12.45 – 13.30

    3

    33.

    J. angielskiego

    LO (przygotowujące do egzaminu)

    B. Brożyniak

    piątek

    13.40 – 14.25

    3

    34.

    Informatyczne

    G

    M. Mosoń

    piątek

    14.25 – 15.15

    12

    35.

    Szachowe

    G/SP

    M. Mosoń

    piątek

    14.25 – 15.15

    9

    36.

    J. angielskiego

    7 SP (z. wyrównawcze)

    E. Winiarczyk

    piątek

    14.25 – 15.15

    10

    37.

    Rajdy piesze

    SP/G/LO

    K. Mazur

    sobota

    raz w miesiącu

     

     

    Logowanie

    Licznik odwiedzin

    

    Dzisiaj 523

    Wczoraj 156

    W tym tygodniu 1947

    W tym miesiącu 14016

    Razem 967275