Konsultacje dla rodziców

                                                  KONSULTACJE  DLA  RODZICÓW  2019/2020

L.p.

IMIĘ I NAZWISKO NAUCZYCIELA

PRZEDMIOT

KONSULTACJE DLA RODZICÓW            

(dzień i godzina )

2.

mgr Anna Bartnicka

Biologia, przyroda

Czwartek 9.50 – 10.35

3.

mgr Beata Biały

Edukacja wczesnoszkolna

Poniedziałek 10.45 – 11.30

4.

mgr Barbara Brożyniak

J. angielski

Poniedziałek 8.55 – 9.40

5.

mgr Rafał Ciciński

Wychowanie fizyczne

Poniedziałek 8.55 – 9.40

6.

mgr Marzena Czekierda

Matematyka, doradztwo zawodowe

Poniedziałek 9.50 – 10.35

7.

mgr Barbara Giżycka - Dec

Plastyka, zajęcia artystyczne, zajęcia techniczne

Czwartek  13.30 – 14.00

8.

mgr Edyta Gościak

Podstawy przedsiębiorczości

Poniedziałek 8.30 – 8.55

9.

mgr Izabela Grzęda

J. polski, wiedza o kulturze

Wtorek 11.50 – 12.35

10.

mgr Beata Jarecka

J. niemiecki

Piątek 10.45 – 11.30

11.

mgr Agnieszka Jasińska - Lisowska

Edukacja wczesnoszkolna

Wtorek 10.45 – 11.30

12.

mgr Izabela Kobielnik - Narkun

J. angielski

Środa 9.50 – 10.35

13.

mgr Justyna Koniuszy - Nycz

Chemia, przyroda

Poniedziałek 9.50 – 10.35

14.

mgr Renata Kuźmińska

Matematyka

Poniedziałek 8.55 – 9.40

15.

Ks. mgr Michał Libor

Religia

Czwartek 9.50 – 10.35

16.

mgr Krzysztof Mazur

Wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa

Wtorek 9.50 – 10.35

17.

mgr Agata Mosoń

Edukacja wczesnoszkolna

Wtorek 8.55 – 9.40

18.

mgr Michał Mosoń

Fizyka, informatyka, przyroda

Poniedziałek 11.50 – 12.35

19.

mgr Amelia Osiewicz

Wychowanie fizyczne

Piątek 10.45 – 11.30

21.

mgr Łukasz Panyło

Historia, wos, geografia, przyroda, historia
i społeczeństwo

Poniedziałek  11.50 – 12.35

21.

mgr Bernadeta Suchorzepka

J. polski

Wtorek 11.30 – 11.50

22.

mgr Izabela Szozda

J. niemiecki

Środa 13.30 – 14.15

23.

s. mgr Lucyna Świder

Religia

Wtorek 8.30 – 8.55

24.

mgr Ewa Tatarska

Historia, wos, historia i społeczeństwo

Czwartek 9.50 – 10.35

25.

mgr Anna Trojanowska

Muzyka

Piątek 10.45 – 11.30

26.

mgr Emilia Winiarczyk

J. angielski

Czwartek  12.45 – 13.30

27.

mgr Ewa Wójcik

J. łaciński

Czwartek 8.45 – 9.00