Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzenia



    Nasza szkoła

    Konsultacje dla rodziców

    L.p.

    IMIĘ I NAZWISKO NAUCZYCIELA

    PRZEDMIOT

    KONSULTACJE DLA RODZICÓW

    (dzień i godzina )

    1.

    mgr Agnieszka Baran

    Biologia, przyroda

    Środa 11.50 – 12.35

    2.

    mgr Anna Bartnicka

    Biologia, przyroda

    Wtorek 8.50 – 9.40

    3.

    mgr Beata Biały

    Edukacja wczesnoszkolna

    Czwartek 9.50 – 10.35

    4.

    mgr Barbara Brożyniak

    J. angielski

    Poniedziałek 8.50 – 9.40

    5.

    mgr Rafał Ciciński

    Wychowanie fizyczne

    Wtorek 9.50 – 10.35

    6.

    mgr Marzena Czekierda

    Matematyka, doradztwo zawodowe

    Środa 10.45 – 11.30

    7.

    mgr Barbara Giżycka - Dec

    Plastyka, zajęcia artystyczne, zajęcia techniczne

    Wtorek 9.50 – 10.20

    8.

    mgr Edyta Gościak

    Podstawy przedsiębiorczości

    Poniedziałek 8.30 – 8.55

    9.

    mgr Izabela Grzęda

    J. polski, wiedza o kulturze

    Czwartek 11.50 – 12.35

    10.

    mgr Beata Jarecka

    J. niemiecki

     

    11.

    mgr Agnieszka Jasińska - Lisowska

    Edukacja wczesnoszkolna

    Wtorek 9.50 – 10.35

    12.

    mgr Izabela Kobielnik - Narkun

    J. angielski

    Wtorek 10.45 – 11.30

    13.

    mgr Justyna Koniuszy - Nycz

    Chemia, przyroda

    Środa 8.00 – 8.45

    14.

    mgr Renata Kuźmińska

    Matematyka

    Czwartek 8.50 – 9.40

    15.

    Ks. mgr Michał Libor

    Religia

    Czwartek 10.45 – 11.30

    16.

    mgr Krzysztof Mazur

    Wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa

    Czwartek 11.50 – 12.35

    17.

    mgr Michał Mosoń

    Fizyka, informatyka, przyroda

    Czwartek 10.45 – 11.30

    18.

    mgr Amelia Osiewicz

    Wychowanie fizyczne

    Środa 8.50 – 9.40

    19.

    mgr Łukasz Panyło

    Historia, wos, geografia, przyroda, historia
    i społeczeństwo

    Piątek 10.45 – 11.30

    20.

    mgr Katarzyna Piss

    J. polski

    Czwartek 12.45 – 13.30

    21.

    mgr Izabela Szozda

    J. niemiecki

    Poniedziałek 12.45 – 13.30

    22.

    s. mgr Lucyna Świder

    Religia

    Wtorek 7.35 – 7.50

    23.

    mgr Ewa Tatarska

    Historia, wos, historia i społeczeństwo

    Wtorek 11.50 – 12.35

    24.

    mgr Anna Trojanowska

    Muzyka

    Czwartek 8.50 – 9.40

    25.

    mgr Emilia Winiarczyk

    J. angielski

    Wtorek 8.00 – 8.45

    26.

    mgr Ewa Wójcik

    J. łaciński

    Poniedziałek 15.15 – 15.30

    27.

    mgr Irena Zasadny

    Chemia

    Środa 10.45 – 11.30

     

    Logowanie

    Licznik odwiedzin

    

    Dzisiaj 473

    Wczoraj 156

    W tym tygodniu 1897

    W tym miesiącu 13966

    Razem 967225