Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzenia



    Szkoła Podstawowa

    Konsultacje dla rodziców

                                                      KONSULTACJE  DLA  RODZICÓW  2019/2020

    L.p.

    IMIĘ I NAZWISKO NAUCZYCIELA

    PRZEDMIOT

    KONSULTACJE DLA RODZICÓW    

              (dzień i godzina )

    2.

    mgr Anna Bartnicka

    Biologia, przyroda

    Środa 8.50 – 9.35

    3.

    mgr Beata Biały

    Edukacja wczesnoszkolna

    Poniedziałek 10.45 – 11.30

    4.

    mgr Barbara Brożyniak

    J. angielski

    Poniedziałek 8.55 – 9.40

    5.

    mgr Rafał Ciciński

    Wychowanie fizyczne

    Wtorek 9.50 – 10.35

    6.

    mgr Marzena Czekierda

    Matematyka, doradztwo zawodowe

    Poniedziałek 9.50 – 10.35

    7.

    mgr Barbara Giżycka - Dec

    Plastyka, zajęcia artystyczne, zajęcia techniczne

    Środa 9.50 – 10.35

    8.

    mgr Edyta Gościak

    Podstawy przedsiębiorczości

    Poniedziałek 8.30 – 8.55

    9.

    mgr Izabela Grzęda

    J. polski, wiedza o kulturze

    Czwartek 9.50 – 10.35

    10.

    mgr Beata Jarecka

    J. niemiecki

    Piątek 10.45 – 11.30

    11.

    mgr Agnieszka Jasińska -

    Lisowska

    Edukacja wczesnoszkolna

    Wtorek 10.45 – 11.30

    12.

    mgr Izabela Kobielnik - Narkun

    J. angielski

    Środa 9.50 – 10.35

    13.

    mgr Justyna Koniuszy - Nycz

    Chemia, przyroda

    Poniedziałek 9.50 – 10.35

    14.

    mgr Renata Kuźmińska

    Matematyka

    Poniedziałek 8.55 – 9.40

    15.

    Ks. mgr Michał Libor

    Religia

    Czwartek 9.50 – 10.35

    16.

    mgr Krzysztof Mazur

    Wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa

    Wtorek 9.50 – 10.35

    17.

    mgr Agata Mosoń

    Edukacja wczesnoszkolna

    Wtorek 8.55 – 9.40

    18.

    mgr Michał Mosoń

    Fizyka, informatyka, przyroda

    Poniedziałek 9.50 – 10.35

    19.

    mgr Amelia Osiewicz

    Wychowanie fizyczne

    Wtorek 8.55 – 9.40

    21.

    mgr Łukasz Panyło

    Historia, wos, geografia, przyroda,        historia  i społeczeństwo

    Czwartek 10.45 – 11.30

    21.

    mgr Katarzyna Piss

    J. polski

    Poniedziałek 10.45 – 11.30

    22.

    mgr Izabela Szozda

    J. niemiecki

    Czwartek 9.50 – 10.35

    23.

    s. mgr Lucyna Świder

    Religia

    Wtorek 9.50 – 10.35

    24.

    mgr Ewa Tatarska

    Historia, wos, historia i społeczeństwo

    Czwartek 9.50 – 10.35

    25.

    mgr Anna Trojanowska

    Muzyka

    Piątek 9.50 – 10.35

    26.

    mgr Emilia Winiarczyk

    J. angielski

    Poniedziałek 8.55 – 9.40

    27.

    mgr Ewa Wójcik

    J. łaciński

    Czwartek 8.45 – 9.00

     

    Logowanie

    Licznik odwiedzin

    

    Dzisiaj 1316

    Wczoraj 2365

    W tym tygodniu 3681

    W tym miesiącu 42946

    Razem 1758056