Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Osiągnięcia uczniów

Rok szkolny 2017/2018

  • Jakub Blicharski uzyskał stypendium Prezesa Rady Ministrów

Rok szkolny 2016/2017

  • Jakub Blicharski otrzymał stypendium Prezydenta Miasta Przemyśla za wybitne wyniki w nauce
  • Folta Jakub otrzymał stypendium Prezydenta Miasta Przemyśla za wybitne wyniki w nauce
  • Góras Natalia otrzymała stypendium Prezydenta Miasta Przemyśla za wybitne wyniki w nauce
  • Łuczyński Dominik otrzymał stypendium Prezydenta Miasta Przemyśla za wybitne wyniki w nauce
  • Urban Katarzyna otrzymała stypendium Prezydenta Miasta Przemyśla za wybitne wyniki w nauce
  • Żurek Agata otrzymała stypendium Prezydenta Miasta Przemyśla za wybitne wyniki w nauce
  • Krytak Oktawia otrzymała stypendium Prezydenta Miasta Przemyśla za wybitne wyniki w nauce
  • Rogus Maja otrzymała stypendium Prezydenta Miasta Przemyśla za wybitne wyniki w nauce
  • Pacławska Joanna otrzymała stypendium Prezydenta Miasta Przemyśla za wybitne wyniki w nauce
  • Piasecka Magdalena otrzymała stypendium Prezydenta Miasta Przemyśla za wybitne wyniki w nauce
  • Warecka Julia otrzymała stypendium Prezydenta Miasta Przemyśla za wybitne wyniki w nauce
  • Wujec Joanna otrzymała stypendium Prezydenta Miasta Przemyśla za wybitne wyniki w nauce
  • Dominik Łuczyński uzyskał stypendium Prezesa Rady Ministrów
  • Michał Kochanowicz uzyskał tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego
  • Szymon Składowski uzyskał tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Rok szkolny 2015/2016

  • Michał Majka uzyskał tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
  • Wojciech Wojnarowicz uzyskał tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego
  • Jakub Blicharski uzyskał tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Języka niemieckiego
  • Jakub Blicharski uzyskał tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Języka angielskiego
  • Krystian Walat uzyskał tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego
  • Krystian Walat uzyskał tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Języka angielskiego
  • Agata Mazurek uzyskała Stypendium Prezesa Rady Ministrów

Rok szkolny 2014/2015

  • Jakub Blicharski uzykał tytuł laureata II Powiatowego Konkursu Gimnazjalnego Wiedzy o Krajach Niemieckojezycznych "Spacerkiem po DACH-u"
  • Konrad Stadnicki uzykał tytuł finalisty II Powiatowego Konkursu Gimnazjalnego Wiedzy  o Krajach Niemieckojęzycznych "Spacerkiem po DACH-u"
  • Aleksandra Biały uzyskała tytuł finalisty II Powiatowego Konkursu Gimnazjalnego Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych "Spacerkiem po DACH-u"
  • Jakub Blicharski uzyskał tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu z Języka Niemieckiego
  • Jakub Blicharski uzyskał tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
  • Mateusz Hrynkiewicz uzyskał tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
  • Karol Hamielec uzyskał tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego
  • Agata Mazurek uzyskała Stypendium Prezesa Rady Ministrów

Rok szkolny 2013/2014

  • Krzysztof Śliwiński uzyskał Stypendium Prezesa Rady Ministrów
  • Magdalena Maciołek uzyskała tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego
  • Michał Sowa uzyskał tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego
  • Dominik Łuczyński uzyskał tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Rok szkolny 2012/2013

  • Agata Mazurek uzyskała tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego
  • Magdalena Pach uzyskała tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
  • Małgorzata Babiarczyk uzyskała tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego
  • Krzysztof Śliwiński uzyskał Stypendium Prezesa Rady Ministrów
  • Małgorzata Babiarczyk uzyskała stypendium Życia Podkarpackiego "Podaruj Dzieciom Radość"
  • Natalia Szymańska uzyskała stypendium fundacji "Pocztowy Dar" za szczególne osiągnięcia sportowe.

Rok szkolny 2011/2012

  • Nina Romanko została laureatką VI Konkursu Plastycznego Dzieci i Młodzieży pt.  "Wielkanocne Tradycje"
  • Magdalena Pach uzyskała tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
  • Miłosz Walter uzyskał tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
  • Piotr Pawłucki uzyskał tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego
  • Andrzej Pencak uzyskał tyuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego
  • Małgorzata Babiarczyk uzyskała tytuł laureata Wojwódzkiego Konkursu Biologicznego
  • Piotr Pawłucki uzyskał tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
  • Andrzej Pencak uzyskała tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego
  • Ewelina Nguyen uzyskała tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego
  • Dominika Jamroz uzyskała Stypendium Prezesa Rady Ministrów

Rok szkolny 2010/2011

  • Międzygimnazjalny Konkurs "Pasjonaci Matematyki"- nasze gimnazjum zdobyło I miejsce: Piotr Pawłucki, Andrzej Pencak, Wojciech Szkółka
  • Wojciech Szkółka uzyskał tytuł laureata Podkarpackiego Konkursu Matematycznego im. F. Leji
  • Wojciech Szkółka uzyskał tytuł laureata VI Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów - Warszawa 20 marca 2011 r.
  • Wojciech Szkółka uzyskał tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego
  • Wojciech Szkółka uzyskał tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
  • Dominika Zając uzyskała I miejsce w Konkursie Ogólnopolskim "Moja kolorowa pisanka i stroik wielkanocny 2011 r.
  • Ewelina Nguyen uzyskała tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego
  • Patryk Sztaba uzyskał tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego
  • Wojciech Szkółka uzyskał tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego
  • Michał Maciołek uzyskał tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego
  • Wojciech Leśko uzyskał tytuł finalisty IV edycji konkursu projektów naukowych projektu FENIKS w województwie podkarpackim
  • Wojciech Szkółka uzyskał tytuł finalisty IV edycji konkursu projektów naukowych projektu FENIKS w województwie podkarpackim
  • Dominika Jamroz uzyskała Stypendium Prezesa Rady Ministrów

Rok szkolny 2009/2010

  • Agnieszka Makar uzyskała tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
  • Justyna Pawłucka uzyskała tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
  • Michał Łoziński uzyskał tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
  • Marcin Fedewicz uzyskał tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego
  • Izabela Żak uzyskała tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego
  • Jakub Gołdas uzyskał tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego
  • Wojciech Szkółka uzyskał tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
  • Anna Sędłak uzyskała tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
  • Jakub Gołdas uzyskał tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego
  • Anna Skarbowska uzyskała tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego
  • Mikołaj Pach uzyskał tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
  • Gimnazjum Salezjańskie uzyskuje tytuł „Szkoły przyjaznej utalentowanym uczniom". Szkoła osiągnęła sukces w konkursach przedmiotowych, organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty dla gimnazjów
  • Jagoda Łupicka uzyskała Stypendium Prezesa Rady Ministrów

Rok szkolny 2008/2009

  • Agata Wojnarowicz uzyskała tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego
  • Jakub Gołdas uzyskała tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego
  • Marcin Fedewicz uzyskała tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego
  • Izabela Żak uzyskała tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego
  • Monika Kosiorowska uzyskała tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego
  • Jakub Gołdas uzyskał tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego
  • Justyna Pawłucka uzyskała tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
  • Agnieszka Makar uzyskała tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
  • Mariusz Wojakowski uzyskał tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
  • Podziękowania od Podkarpackiego Kuratora Oświaty Pana Jacka Wojtasa dla ks. Dyr. Wiktora Szlęzaka za osiągnięcia naszych uczniów w konkursach przedmiotowych
  • Jagoda Łupicka uzyskała Stypendium Prezesa Rady Ministrów

Rok szkolny 2007/2008

  • Marcin Kowalski uzyskał tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
  • Patrycja Ferlejko uzyskała tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu z Języka Niemieckiego
  • Andrzej Trzeciak uzyskał tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego
  • Izabela Nowicka uzyskała tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Rok szkolny 2006/2007

  • Mateusz Lach uzyskał tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego
  • Dagmara Kołakowska uzyskała tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego
  • Izabela Nowicka uzyskała tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Rok szkolny 2005/2006

  • Maksymilian Mierzwiński uzyskał tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego
  • Agnieszka Segiet uzyskała tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego
  • Agnieszka Segiet uzyskała tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
  • Aleksandra Blecharczyk uzyskała tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego
  • Maksymilian Mierzwiński uzyskał tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

Rok szkolny 2004/2005

  • Damian Jamroz uzyskał tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Rok szkolny 2003/2004

  • Rafał Jęczalik uzyskał tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

Logowanie

Licznik odwiedzin



Dzisiaj 448

Wczoraj 817

W tym tygodniu 4984

W tym miesiącu 15390

Razem 647906