Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Liceum Salezjańskie - film promocyjny

Muzeum w Markowej

          W środę, 15 listopada, uczniowie z klas 2ALO, 2 BLO i 3LO uczestniczyli w drugiej części projektu „Historia rodziny Ulmów”. Młodzież odwiedziła muzeum w Markowej, obejrzała multimedialne wystawy, wysłuchała ciekawych informacji. Ponadto uczniowie zajrzeli do pobliskiego skansenu, gdzie różne ciekawostki opowiadał pan przewodnik Józef. Niestety dom rodziny Ulmów nie zachował się do dziś, w muzeum można obejrzeć go jedynie na fotografiach. To pouczająca lekcja historii, niestety bardzo tragiczna.

                                                                                                                         A.Szymańska

 

Logowanie